پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6625 22 تیر 1394 ساعت [ 20:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرس: می‌خواستم کاسیاس در رئال‌ بازنشسته شود اما خودش نخواست

رئیس باشگاه رئال‌مادرید که بسیاری او را مسبب جدایی کاسیاس از کهکشانی‌ها می‌دانند، ادعا کرد که خواهان ماندن کاپیتان پیشین سفیدپوشان مادرید در سانتیاگوبرنابئو تا پایان دوران بازیگری‌اش بوده است.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/04/22/139404221659209305690903.jpg

پرس: می‌خواستم کاسیاس در رئال‌ بازنشسته شود اما خودش نخواست

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فلورنتینو پرس در مراسمی که امروز (دوشنبه) باشگاه رئال‌مادرید برای خداحافظی رسمی با ایکر کاسیاس ترتیب داده شده بود، تأکید کرد که با رفتن این دروازه‌بان اسپانیایی به پورتو موافق نبوده و کاپیتان ۳۴ ساله پیشین کهکشانی‌ها به میل خودش رئال را ترک کرده است.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/04/22/139404221659209305690903.jpg

پرس در یک کنفرانس خبری گفت: در دو سال اخیر فشار فراوانی روی کاسیاس آمده است. من مجبور بودم تصمیم او را بپذیرم اما خواسته خودم این بود که او تا پایان دوران بازیگری‌اش اینجا در کنار ما می‌ماند. هیچ شخصی در رئال‌مادرید از ایکر نخواسته است که این باشگاه را ترک کند. پورتو برای خرید کاسیاس پیشنهاد داد و ما آن را مورد بررسی قرار دادیم. ایکر حق دارد که درباره آینده‌اش تصمیم بگیرد و با خاطر کارهایی که برای رئال‌مادرید انجام داده است لایق آن است که به تصمیمش احترام گذاشته شود. همین موضوع درمورد رائول هم صدق می‌کرد. در رئال‌مادرید هیچ کسی تیم را از در پشتی ترک نمی‌کند.

پرس با اشاره به دوران حضور کاسیاس در سانتیاگوبرنابئو ادامه داد: کاسیاس در ۹ سالگی به اینجا آمد و حالا در حالی که همه چیز برده است رئال را ترک می‌کند. مطمئنم که تا سالیان سال هواداران رئال‌مادرید از ایکر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اسطوره‌های باشگاه یاد خواهند کرد. ما باید برای سمبل‌های تیم‌مان ارزش قائل باشیم. درخواست من برای بازیکنانم این است که بیش از یک بار به آنها احترام گذاشته شود. ایکر حق دارد که بخواهد فاز جدیدی را در دوران بازیگری‌اش آغاز کند و او این کار را در یک شهر و تیمی فوق‌العاده انجام خواهد داد. ایکر همیشه یک انسان خوب بوده و خواهد بود.

رئیس باشگاه رئال‌مادرید درباره خداحافظی آرام کاسیاس با کهکشانی‌ها هم عنوان کرد: ایکر خودش خواست که یک مراسم خداحافظی بی‌سروصدا برایش برگزار شود. ما اما به دنبال مراسمی در خور جایگاه او بودیم، چیزی که لیاقتش را داشته باشد. درهای باشگاه رئال‌مادرید همیشه به روی ایکر باز است.

پرس در واکنش به انتقاداتی که از خود او صورت گرفته است نیز گفت: برخی افراد در تلاش هستند که به من ضربه بزنند. همیشه یک سری افراد هستند که می‌خواهند با من بجنگند و از هر بهانه‌ای برای انتقاد کردن از من استفاده می‌کنند. هر وقت هواداران با کاسیاس بد رفتار کرده‌اند من همیشه حامی کاسیاس بوده‌ام. انتقاد علنی از بازیکنان‌ خودی در ارزش‌های باشگاه ما جایی ندارد. ما با پورتو مذاکره کرده‌ایم و احتمالاً در تاریخ ۱۲ آگوست (۲۱ مرداد) یک مراسم تجلیل از کاسیاس برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت