خانه / خبر های نقل و انتقالات / «کاردوسو» با عقد قرارداد رسمی به تراکتورسازی تبریز پیوست

«کاردوسو» با عقد قرارداد رسمی به تراکتورسازی تبریز پیوست

«کاردوسو» با عقد قرارداد رسمی به تراکتورسازی تبریز پیوست

مدافع چپ پای پیشین تیم نفتچی باکو با عقد قراردادی یک ساله به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیوست.

به گزارش خبرنگار مهر، «کارلوس الکساندر کاردوسو» برزیلی با عقد قراردادی یک ساله به تیم تراکتورسازی پیوست و قراردادش را در هیات فوتبال تبریز به ثبت رساند. وی متولد سال ۱۹۸۴ در شهر سانتا روسا ده ویتربوی برزیل است که در پست دفاع مرکزی بازی می‌کند.

http://media.mehrnews.com/d/2015/07/14/3/1766660.jpg

این بازیکن چپ پا در سال ۲۰۰۵ در تیم کومریکال برزیل به میدان رفته و از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ در تیم استرلا آمادورا پرتغال حضور پیدا کرد و در سال ۲۰۰۸ در تیم سی اس پاندوری رفته و تا سال ۲۰۱۲ در این تیم رومانیایی بازی کرد.

وی در فصل نخست ۲۵ بازی، در دومین سال حضورش در این تیم ۲۹ بازی و در سومین فصل ۱۷ بازی برای تیمش انجام داد و سرانجام در سال چهارم پس از حضور در ۲۶ بازی این تیم رومانیایی را ترک کرد. کارلوس در طول این دیدارها باوجود مدافع بودن ۱۱ گل برای تیمش به ثمر رساند.

کارلوس کاردوزو پس از ترک این تیم راهی آلانیا ولادیکاواکاز روسیه شد و در ۸ دیدار این تیم را همراهی کرد و پس‌ از آن راهی ویتوریا یک تیم برزیلی از سالوادور شد و در ۵ دیدار با پیراهن این تیم به میدان رفت.

این مدافع مدافع چپ پا که ۱۹۰ سانتی‌متر قد دارد در ژوئن ۲۰۱۳ قراردادی با نفتچی باکو امضا کرد و به این تیم پیوست و در ۶۸ دیدار نیز در ترکیب تیمش در طول رقابتها حضور پیدا کرد و ۶ گل نیز به ثمر رساند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *