پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6654 23 تیر 1394 ساعت [ 23:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهنام برزاری: استقلال موافقت کند به ختافه می‌روم

هافبک جوان تیم فوتبال استقلال که مورد توجه تیم ختافه قرار گرفته است، گفت: اگر باشگاه و مظلومی موافقت کنند به ختافه خواهم رفت.

بهنام برزاری: استقلال موافقت کند به ختافه می‌روم

هافبک جوان تیم فوتبال استقلال که مورد توجه تیم ختافه قرار گرفته است، گفت: اگر باشگاه و مظلومی موافقت کنند به ختافه خواهم رفت.

http://media.mehrnews.com/d/2015/07/14/3/1766571.jpg

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، بهنام برزای درباره شرایط این تیم در اردوی کردان گفت: تمرینات بدنسازی خوبی را در مجموعه خوب کردان سپری می‌کنیم. ما برای انجام تمرینات بدنسازی به اینجا آمدیم و بخش اعظم تمرینات ما را تمرینات هوازی و بدون توپ تشکیل می‌دهد. امیدوارم این اردو برای پیشرفت ما مناسب باشد تا بتوانیم در نتیجه دل هواداران را شاد کنیم.

وی درباره پیشنهاد اروپایی خود افزود: پیشنهاد باشگاه ختافه جدی است و خودم دوست داشتم در تمرینات این تیم شرکت کنم. آنها بازی‌های من در تیم امید را دیدند و من را پسندید اما چون در مسابقات باشگاهی فصل گذشته شانس بازی نداشتم در خواست کردند تا من ابتدا در تمرینات آنها شرکت کنم. اگر آقای مظلومی با این پیشنهاد موافقت کند بسیار خوشحال می‌شوم تا به اروپا بروم و اگر باشگاه رضایت بدهد حتما در تمرینات آنها شرکت می‌کنم.

هافبک مهاجم استقلال درباره اهدافش در فصل جاری تصریح کرد: من با باشگاه استقلال قرارداد دارم و تابع این مجموعه هستم و اگر در استقلال بمانم انگیزه‌های زیادی دارم. فصل گذشته کمتر بازی کردم و همه از من به عنوان کاپیتان تیم امید انتظار زیادی دارند و خودم نیز می‌خواهم در مسابقات قابلیت‌های خودم را نشان دهم تا دل هواداران استقلال شاد شود.

وی درباره حضور اسماعیلی و چشمی در تیم استقلال اظهار کرد: من و این بازیکنان سال‌هاست در کنار یکدگیر هستیم. از تیم نوجوانان و تا کنون با یکدیگر بودیم و خیلی خوب همدیگر را می‌شناسیم. اینها بازیکنان خوبی هستند که مطمئنا امسال و در آینده نیز می‌توانند به استقلال کمک کنند و باشگاه استقلال می‌تواند بر روی این جوانان برنامه ریزی کند.

برازی در پایان درباره تجربه کار با مظلومی گفت: من تا به حال با ایشان کار نکرده‌ام اما تعریف ایشان را زیاد شنیدند. مظلومی مرد موفق دربی‌هاست و امیدوارم در حضور ایشان قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت