کد خبر : 66606 20 دی 1396 ساعت [ 12:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: ذوب‌آهن مظلوم‌ترین تیم ادوار لیگ برتر است

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تیمش را “مظلوم‌ترین تیم ادوار لیگ برتر” دانست و درباره شرایط این تیم و مسائل روز فوتبال ایران صحبت کرد. به‌ گزارش ‌ایسنا، امیر قلعه‌نویی در رابطه با تیم فوتبال ذوب آهن، اظهار کرد: ما در طی چهار هفته‌ گذشته ۱۰ امتیاز گرفتیم و فقط یک […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تیمش را “مظلوم‌ترین تیم ادوار لیگ برتر” دانست و درباره شرایط این تیم و مسائل روز فوتبال ایران صحبت کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، امیر قلعه‌نویی در رابطه با تیم فوتبال ذوب آهن، اظهار کرد: ما در طی چهار هفته‌ گذشته ۱۰ امتیاز گرفتیم و فقط یک گل خورده داشتیم. به گفته کارشناسان داوری مظلوم‌ترین تیم ادوار لیگ برتر تیم ذوب آهن بوده است. ما از ابتدای فصل مشکلاتی داشتیم. مثلا بازیکنانی داشتیم که وقتی که می‌خواستم قرارداد ببندم روی آنها حساب کرده بودم. وقتی شما در یک باشگاه مشغول می‌شوید باید برای خود برنامه‌ای در نظر داشته باشید. مثلا روی یک امکاناتی برنامه‌ریزی می‌کنید. این بازیکنان از تمرکز خوب و کافی برخوردار نبودند. برخی از بازیکنان که روی آنها حساب باز کرده بودیم آن کارایی لازم را درون زمین به نمایش نگذاشتند. ما در چند بازی اخیر عملکرد بهتری داشتیم. تیم ما روان‌تر و با عرق بیشتری بازی می‌کند. ما باید بازی به بازی بهتر شویم و نقاط ضعفمان را از بین ببریم و نقاط قوتمان را قوی‌تر کنیم.

او درباره شهرآورد اصفهان که جمعه برگزار می‌شود، بیان‌ کرد: همیشه بازی‌های اصفهان سرآمد بوده است. تا زمانی که من در سپاهان بودم همیشه دیدارهای‌مان با ذوب آهن از جذابیت خاصی برخوردار بود. امیدوارم که این بازی هم بازی خوبی شود. ما با توجه به شرایطمان در جدول رده‌بندی باید سه امتیاز بازی را بگیریم. البته سپاهان تیم بسیار خوبی است و از مربی خوبی نیز بهره می‌برد. اعتقاد من بر این است که سپاهان در جایگاه اصلی خود در جدول رده‌بندی قرار ندارد.

قلعه‌نویی درباره حضور ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: انسان به امید زنده است. ذوب آهن باشگاه ساختارمداری است. در دو سال گذشته بودجه این باشگاه ۲۸ میلیارد تومان بوده است. ذوب آهن از نظر سیستم باشگاه‌داری واقعا خیلی خوب است. به نظرم با ۱۲ میلیارد تومان سخت است که چنین باشگاهی را اداره کرد. من از همین جا قول می‌دهم که یکی از تیم‌های خوب باشگاه‌های آسیا باشیم. می‌رویم که از نام ایران در جام باشگاه‌های آسیا دفاع کنیم چون تیم ما دارد آرام آرام به آن چیزی که من دوست دارم می‌رسد.

ادامه‌ دارد …

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت