پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 66637 20 دی 1396 ساعت [ 14:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افاضلی: شرایط نفت بهتر شده است/ تراکتور هم‌رده با پرسپولیس و استقلال است

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید شرایط تیم ما با حضور مالکان جدید بهتر شده است. به گزارش ایسنا، هومن افاضلی سرمربی تیم نفت تهران در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: تیم تراکتورسازی جزو تیم‌های بزرگ کشور ماست. فوق‌العاده هوادار دارد. در ایران استقلال و پرسپولیس […]


پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید شرایط تیم ما با حضور مالکان جدید بهتر شده است.

به گزارش ایسنا، هومن افاضلی سرمربی تیم نفت تهران در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: تیم تراکتورسازی جزو تیم‌های بزرگ کشور ماست. فوق‌العاده هوادار دارد. در ایران استقلال و پرسپولیس را داریم که ملی هستند. تنها تیم ملی دیگری که در سرتاسر ایران طرفدار دارد، از نظر من تراکتورسازی است. بقیه تیم‌ها فقط در شهر خودشان هوادار دارند. مربی تراکتورسازی یک مربی رزومه‌دار است با مدیریت خوب به نظرم در میان تیم‌های بزرگ در نیم فصل دوم بازیکنان خوبی را جذب کرده است. اخیرا هم یکی از بازیکنانی که من در تیم امید با او کار کرده بودم، ارسلان مطهری را جذب کردند. فکر می‌کنم این بسیار خرید خوبی است. این تیم پتانسیل بسیار بالایی دارد.

او در ادامه گفت: تیم ما بعد از بازی با پرسپولیس جلسات تمرینی منظمی داشته و آرامش نسبتا خوبی بر تیم ما حاکم است. شرایط تیم ما با حضور مالکان جدید بهتر شده است. آرام آرام مسائل بچه‌ها در حال حل شدن است. طبیعتا مشکلاتی که در تیم ما هست یک شبه حل نمی‌شود.

سرمربی تیم نفت اظهار کرد: هنوز موفق نشده‌ایم که یارگیری کنیم. خدا را شکر تا به این‌جای کار هنوز بازیکنی را از دست نداده‌ بنابراین کیفیت تیم‌مان ثابت مانده است. منتها باید سعی کنیم که به کمک کارهای تمرینی و روانی ارزش افزوده ایجاد کنیم. من برای فردا انتظار بازی سختی را دارم. ما مقابل یک تیم خیلی بزرگ باید حاضر شویم که از نظر من هم‌رده با پرسپولیس و استقلال است.

ادامه دارد…لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت