خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / تشکر فن‌پرسی از تیم‌های سابقش پس از پوشیدن لباس فنرباغچه
ستاره جدید فنرباغچه ضمن آرزوی موفقیت برای تیم‌های سابقش از همبازی شدن با هم‌تیمی قبلی خود استقبال کرد.http://a1.fssta.com/content/dam/fsdigital/fscom/Soccer/images/2015/07/14/071415-Soccer-manchester-Dutch-Robin-Van-Persie--pi-ssm.vadapt.620.high.0.jpg

تشکر فن‌پرسی از تیم‌های سابقش پس از پوشیدن لباس فنرباغچه

تشکر فن‌پرسی از تیم‌های سابقش پس از پوشیدن لباس فنرباغچه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رابین فن‌پرسی هلندی در نخستین اظهار نظر پس از پیوستن به فنرباغچه برای باشگاه‌های سابقش، آرسنال و منچستر یونایتد آرزوی موفقیت کرد.

او با ۶٫۶ میلیون یورو به فنرباغچه پیوست و دیروز( سه‌شتبه) رسما به هواداران معرفی شد.

فن‌پرسی با قراردادن عکسی از همه فتوحات تیمی و شخصی‌اش طی ۱۱ سال حضور در لیگ‌برتر از آرسنال و منچستریونایتد بابت اعطای فرصت به او و رقم زدن روزهای خوب تشکر کرد.

http://a1.fssta.com/content/dam/fsdigital/fscom/Soccer/images/2015/07/14/071415-Soccer-manchester-Dutch-Robin-Van-Persie--pi-ssm.vadapt.620.high.0.jpg

فن‌پرسی پس از ترک آرسنال و پیوستن به منچستریونایتد در تابستان ۲۰۱۲ در اولین فصل،عامل اصلی آخرین قهرمانی منچستریونایتد بود اما در ۲ فصل اخیر به دلبل مصدومیت تنها ۲۶ بار به میدان رفت.

او در این باره گفت: از این انتقال بسیار خوشحالم.قسمتی از خانواده فنرباغچه هستم و از این بابت از همه شما دوستانم که روند این انتقال را تسهیل کردید، متشکرم.همیشه عاشق فضای فوتبال ترکیه هستم و امیدوارم در سال‌های آتی موفقیت‎‌های زیادی را برای این تیم به دست بیاورم.احساس خوبی دارم اما برای رسیدن به اوج باید با نهایت توان تلاش کنم.می‌دانم از توانایی روحی و جسمی بالایی برای ادامه دوران حرفه‌ای برخوردار هستم. به ترکیه آمده‌ام تا این موضوع را به اثبات برسانم.

یکی از بهترین گلزنان تاریخ آرسنال با این اظهارات به حرف‌هایش خاتمه داد: می‌دانستم بالاخره روزی منچستریونایتد را ترک می‌کنم. هر فوتبالیستی روزهای خوب و بد زیادی دارد.همیشه با هم‌تیمی‌ها و کادر مدیریتی شیاطین‌سرخ رابطه خوبی داشتم.من احترام باشگاه قبلی‌ام را جلب کردم و به گمانم همین، کافی است! بازی مجدد کنار نانی برایم بسیار لذت‌بخش است.

انتهای پیام /

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *