پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 66679 20 دی 1396 ساعت [ 17:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گنبدی ها پیکان را نقره داغ کردند

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی در آغاز دیدار های هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال تیم پیکان تهران با نتیجه سه بر دو برابر هاش گنبد شکست خورد. به گزارش ایسنا، هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال با برگزاری دو دیدار همزمان از ساعت ۱۵ در شهرهای تهران و ساری آغاز شد. در یکی از دیدارها […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

در آغاز دیدار های هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال تیم پیکان تهران با نتیجه سه بر دو برابر هاش گنبد شکست خورد.

به گزارش ایسنا، هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال با برگزاری دو دیدار همزمان از ساعت ۱۵ در شهرهای تهران و ساری آغاز شد.

در یکی از دیدارها در خانه والیبال تیم پیکان تهران میزبان هاوش گنبد بود که در پایان خودروسازان در دیداری که از ابتدا خوب نبودند با نتیجه سه بر دو شکست خوردند تا شانس صعود به رتبه سوم را از دست بدهند.

شاگردان پیمان اکبری ست های بازی را با امتیاز های ۲۵-۱۶، ۲۱-۲۵، ۱۸-۲۵، ۲۵-۱۵ و ۱۵-۱۷ باختند. هاوش گنبد هجده امتیازی هم با شش برد به صعود به پلی آف امیدوار شد.

دیدار تیم های ساری ۲۱ و شهرداری تبریز که قرار بود در سالن شهید رسول حسینی برگزار شود به دلایل نامعلوم با تاخیر آغاز شد و تا این لحظه بازی با نتیجه دو بر صفر به سود شهرداری تبریز در جریان است.

در دیگر دیدار های هفته شانزدهم از ساعت ۱۶ شمس تهران به مصاف شهرداری ورامین رفته است که این دیدار با برتری یک بر صفر ورامینی ها جریان دارد.

همچنین از ساعت ۱۷ شهرداری ارومیه به مصاف خاتم اردکان می رود. در آخرین دیدار ها نیز از ساعت ۱۷:۳۰ سایپا رو در روی بانک سرمایه قرار می گیرد و کاله از رعد پدافند کاشان میزبانی می کند.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت