پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6686 24 تیر 1394 ساعت [ 20:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توقف پرسپولیس مقابل گنجلربیرلیگی

پرسپولیس در نخستین دیدار دوستانه پیش از فصل جدید مقابل حریف ترکیه‌ای خود متوقف شد.

تیفوسی:

توقف پرسپولیس مقابل گنجلربیرلیگی
پرسپولیس در نخستین دیدار دوستانه پیش از فصل جدید مقابل حریف ترکیه‌ای خود متوقف شد.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین بازی تدارکاتی خود در اردوی ترکیه عصر امروز به مصاف گنجلر بیرلیگی رفت که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پرسپولیس در این بازی با ترکیب سوشا مکانی، محسن بنگر، رامین رضاییان، بابک حاتمی، رضا نورمحمدی، کمال کامیابی نیا، مهرداد کفشگری، رضا خالقی فر،‌ مهدی طارمی، امید عالیشاه و فرشاد احمدزاده به مصاف حریف خود رفت.

در نیمه نخست مهم‌ترین اتفاق بازی ضربه پنالتی‌ای بود که برای تیم ترکیه‌ای به دست آمد اما ضربه پنالتی این بازیکن به تیر دروازه پرسپولیس خورد و گل نشد.

در ادامه بازی، دو تیم موقعیت‌هایی روی دروازه یکدیگر به وجود آوردند اما مهاجمان نتوانستند از فرصت‌های به دست آمده استفاده کنند.

در این بازی کادر فنی به دلیل آسیب دیدگی امکان استفاده از هادی نوروزی، احمد نورالهی و ماریچ را نداشت. در غیاب نوروزی، رضا نورمحمدی بازوبند کاپیتانی را به بازو بست.

حدود ۲۰۰ تماشاگر از این بازی که در ورزشگاه اختصاصی گنجلر بیرلیگی برگزار شد، دیدن کردند. از نکات جالب این بازی حضور حدود ۴۰ طرفدار پرسپولیس بود که با وجود عدم تبلیغات برای این بازی به هر طریق کسب اطلاع کرده و برای تشویق سرخپوشان در محل حاضر شدند. مسئولان تیم گنجلربیرلی از اینکه تیم پرسپولیس در زمین آن ها چنین هوادارانی دارد تعجب کرده بودند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت