پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 66899 21 دی 1396 ساعت [ 21:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تماشا کنید: Dark Souls: Remastered معرفی شد + کیفیت اجرایی برروی تمامی پلتفرم‌ها

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها خود را آماده مرگ‌های پیاپی در Dark Souls: Remastered کنید. این عنوان در سال جاری برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. امروز روز خوبی برای طرفداران سری Dark Souls است. در […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

تماشا کنید: Dark Souls: Remastered معرفی شد + کیفیت اجرایی برروی تمامی پلتفرم‌ها

خود را آماده مرگ‌های پیاپی در Dark Souls: Remastered کنید. این عنوان در سال جاری برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

امروز روز خوبی برای طرفداران سری Dark Souls است. در جریان رویداد Nintendo Direct Mini، باندای نامکو (Bandai Namco) سرانجام تائید نمود که اولین نسخه از سری قرار است در بهار سال جاری بازگشتی شکوهمند با عنوان Dark Souls: Remastered داشته باشد. عنوان مذکور برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین در جریان این رونمایی ناشر ژاپنی بازی جزئیاتی از نحوه اجرای نسخه ریمستر برروی پلتفرم‌های مختلف ارائه نمود.

برای اولین بار بازیکنان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قادر خواهند بود تا این عنوان را با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ‌ فریم ۶۰ بر ثانیه تجربه نمایند. دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان‌ایکس نیز می‌توانند از تجربه بازی با رزولوشن ۴K Upscaled لذت ببرند. همچنین لازم بذکر است این عنوان برروی رایانه‌های شخصی با رزولوشن ۴K واقعی به اجرا درخواهد آمد، بعلاوه اینکه نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی از HDR نیز پشتیبانی خواهد نمود. اما قضیه برروی کنسول سوئیچ کمی متفاوت است. بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۷۲۰p به ترتیب در حالت‌های ایستاده (برروی پایه) و قابل حمل با نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه (در هر دو حالت) اجرا خواهد شد. می‌توانید تصویر مربوط به کیفیت اجرایی بازی برروی پلتفرم‌های مختلف را در ادامه مشاهده کنید:

درنهایت باید گفت که عنوان Dark Souls: Remastered قرار است در تاریخ ۲۵ مِی ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰pلینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت