پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 66923 22 دی 1396 ساعت [ 1:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

Halo 5: Guardians آخر این هفته برای مشترکین سرویس گلد ایکس‌باکس لایو رایگان است

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها Halo 5: Guardians از امشب برای مدت محدودی به‌صورت رایگان در دسترس مشترکین سرویس گلد شبکه‌ی ایکس‌باکس لایو خواهد بود. مشترکین ایکس‌باکس لایو گلد تا ساعت ۱۰:۳۰ روز ۲۴ دی (۱۴ ژانویه) امکان دانلود و تجربه‌ی کاملاً […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

Halo 5: Guardians آخر این هفته برای مشترکین سرویس گلد ایکس‌باکس لایو رایگان است

Halo 5: Guardians از امشب برای مدت محدودی به‌صورت رایگان در دسترس مشترکین سرویس گلد شبکه‌ی ایکس‌باکس لایو خواهد بود.

مشترکین ایکس‌باکس لایو گلد تا ساعت ۱۰:۳۰ روز ۲۴ دی (۱۴ ژانویه) امکان دانلود و تجربه‌ی کاملاً رایگان و بدون محدودیت Halo 5: Guardians را خواهند داشت. مشترکین گلد می‌توانند بخش کمپین را به هر دو صورت تک‌نفره و Co-op آنلاین با سه نفر دیگر بازی کنند و همچنین در بخش آنلاین با تمامی حالت‌های موجود (Mode) به رقابت بپردازند. از جمله این حالت‌ها می‌توان به Slayer ،Capture the Flag ،Infection و Super Fiesta اشاره کرد.

علاوه بر این‌ها Halo 5: Guardians طی این رویداد با ۲۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسد و اگر در همین بازه‌ی زمانی آن را خریداری کنید، قابلیت دخیره‌ی پروسه و اچیومنت‌هایتان را نیز خواهید داشت.

این تجربه‌ی رایگان محدود فرصت خوبی برای دارندگان ایکس‌باکس وان ایکس محسوب می‌شود تا مشاهده کنند با به‌روزرسان Overtime که در ماه نوامبر منتشر شد، چه بهبودها و تغییراتی در Halo 5 برروی این کنسول میان نسلی ایجاد شده است.

Halo 5: Guardians که انتشارش به سال ۲۰۱۵ برمی‌گردد، هم‌اکنون به‌صورت انحصاری در دسترس ایکس‌باکس وان قرار دارد. برای تجربه‌ی رایگان این بازی حتی برای چند روز، هم‌اکنون به داشبورد ایکس‌باکس خود بروید و آن را به راحتی دانلود کنید!لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت