پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 66966 22 دی 1396 ساعت [ 11:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

Donkey Kong Country: Tropical Freeze برای نینتندو سوئیچ تائید شد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها عنوان پلتفرمر و محبوب کنسول Wii U یعنی Donkey Kong Country: Tropical Freeze که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، قرار است خانواده Kong را در سال جاری بهمراه ویژگی‌های جدید راهی نینتندو سوئیچ کند. عنوان Donkey Kong Country: Tropical […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

Donkey Kong Country: Tropical Freeze برای نینتندو سوئیچ تائید شد

عنوان پلتفرمر و محبوب کنسول Wii U یعنی Donkey Kong Country: Tropical Freeze که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، قرار است خانواده Kong را در سال جاری بهمراه ویژگی‌های جدید راهی نینتندو سوئیچ کند.

عنوان Donkey Kong Country: Tropical Freeze در ابتدا و در سال ۲۰۱۴ دارندگان کنسول Wii U را باری دیگر به دنیای Donkey Kong Country برد، و هم‌اکنون کسانی که به دنبال ماجراجویی‌ای دیگر بهمراه خانواده Kong هستند می‌توانند مدتی را تا بهار سال جاری برای عرضه نسخه سوئیچ بازی صبر نمایند.

در جریان رویداد Nintendo Direct Mini امروز شرکت نینتندو اعلام نمود که عنوان Donkey Kong Country: Tropical Freeze قرار است در تاریخ ۴ مِی سال جاری (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) راهی کنسول سوئیچ شود. در حالی که نسخه سوئیچ قرار است پورتی از روی نسخه Wii U بازی باشد، اما لازم بذکر است ویژگی‌های جدیدی نیز همراه با آن در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. ویژگی جدید شامل حالتی بنام “beginner-friendly” است که در آن بازیکنان می‌توانند با کنترل شخصیت Funky Kong به موج سواری، چرخش‌های نامحدود، شنا در زیر آب، پرش‌های دوتایی و… انجام دهند، و از این طریق بازیکنان تازه‌وارد لحظات شاد و جذابی را همراه با این بازی تجربه کنند.

علاوه‌بر حالت جدید، نسخه سوئیچ بازی دارای قابلیت همکاری چندنفره محلی است که با استفاده از کنترلرهای جوی‌کان کنسول سوئیچ قابل استفاده خواهد بود. همانطور که در ابتدای خبر اشاره شد، عنوان Donkey Kong Country: Tropical Freeze قرار است در تاریخ ۴ مِی ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه شود.لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت