کد خبر : 67004 22 دی 1396 ساعت [ 15:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حسرت هواداران از فرصت سوزی‌ بازیکنان پرسپولیس

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: فرصت سوزی‌های پر تعداد پرسپولیس در نیمه نخست صدای هواداران را هم در آورد. به گزارش ایسنا، نیمه نخست دیدار تیم‌های مشکی پوشان مشهد و پرسپولیس با تساوی بدون گل تمام شد. پرسپولیسی‌ها در این بازی موقعیت‌های متعددی را خلق کردند اما بی‌دقتی بازیکنان در زدن ضربات آخر مانع از […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

فرصت سوزی‌های پر تعداد پرسپولیس در نیمه نخست صدای هواداران را هم در آورد.

به گزارش ایسنا، نیمه نخست دیدار تیم‌های مشکی پوشان مشهد و پرسپولیس با تساوی بدون گل تمام شد.

پرسپولیسی‌ها در این بازی موقعیت‌های متعددی را خلق کردند اما بی‌دقتی بازیکنان در زدن ضربات آخر مانع از به ثمر رسیدن گل شد. با از دست رفتن موقعیت‌های بیش‌تر، بازیکنان پرسپولیس هم رفته رفته عصبی‌تر شدند و نتوانستند در زدن ضربات دقت عمل داشته باشند.

فرصت سوزی بازیکنان پرسپولیس صدای هواداران را هم در آورد و بعد از هر موقعیت آن‌ها آه حسرت کشیدند.

با آغاز بازی، مسوولان ورزشگاه که با حضور پر تعداد هواداران پرسپولیسی مواجه شده بودند، سکوهای خالی از هوادار مشکی‌پوشان را هم به پرسپولیسی‌ها اختصاص دادند تا برای دقایقی هواداران با سرعت از بخشی به بخش دیگر جا به جا شوند.

موسی سلامت، جانباز هوادار پرسپولیس با ممانعت حراست و پلیس مجبور شد دیدار دو تیم مشکی‌پوشان و پرسپولیس تهران را از جایگاه خبرنگاران تماشا کند.

هم‌زمان با آغاز دقیقه ۲۴ دیدار مشکی‌پوشان و پرسپولیس تهران، هواداران حاضر در ورزشگاه یاد و خاطره کاپیتان فقید پرسپولیس را با شعار “نوروزی، روحت شاد” گرامی داشتند.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت