پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 67033 22 دی 1396 ساعت [ 17:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

از اعتراض شدید ساناک تا شعار علیه دایی

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: در آخرین دقیقه نیمه اول بازی استقلال و سایپا هواداران تیم آبی پوش علیه دایی شعار دادند. به گزارش ایسنا، نیمه اول دیدار تیم‌های استقلال و سایپا با تساوی بدون گل به پایان رسید. حواشی این نیمه به شرح زیر است: – پیش از آغاز این دیدار از مسعود غفوری‌های اصل […]


پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

در آخرین دقیقه نیمه اول بازی استقلال و سایپا هواداران تیم آبی پوش علیه دایی شعار دادند.

به گزارش ایسنا، نیمه اول دیدار تیم‌های استقلال و سایپا با تساوی بدون گل به پایان رسید.
حواشی این نیمه به شرح زیر است:
– پیش از آغاز این دیدار از مسعود غفوری‌های اصل و ملک احمدی دو پیشکسوت استقلال تقدیر شد. ظاهرا قرار بود از علیرضا اکبرپور در این مراسم تقدیر شود ولی او ابتدا خواستار دریافت مطالباتش شده بود و همین مساله باعث شد در این مراسم حاضر نباشد.
– هواداران استقلال در این دیدار یک طرح موزاییکی را به نمایش گذاشتند که نشان دهنده عبور این تیم از امتیاز ۹۰۰ در ادوار لیگ بود.
– میگوئل کولی مربی جدید استقلال با حضور در ورزشگاه آزادی این بازی را از نزدیک تماشا کرد.
– این دیدار با یک دقیقه سکوت به احترام درگذشت حکمت شعار از پیشکسوتان داوری برگزار شد.
– هواداران استقلال در اوایل مسابقه علیه فردوسی‌پور گزارشگر این بازی شعار دادند و او را دشمن استقلال معرفی کردند.
– در دقیقه ۳۵ این دیدار شفر از نحوه جاگیری بازیکنانش به شدت عصبانی بود. این اتفاق زمانی رخ داد که یک ضربه ایستگاهی برای تیم سایپا اعلام شد و دروازه استقلال تهدید می‌شد.
– در اواخر نیمه اول این دیدار هواداران استقلال به شدت حسینی دروازه‌بان این تیم را که در آستانه شکستن رکورد کلین شیت است را مورد تشویق قرار دادند.
– در آخرین دقیقه بازی در نیمه اول بعد از برخورد دو بازیکن استقلال با یکدیگر، علی دایی از بازیکنانش خواست تا بازی جوانمردانه را رعایت نکنند که این امر عصبانیت هواداران استقلال را به همراه داشت و آن‌ها علیه دایی شعار دادند. در این میان ساناک به داور چهارم اعتراض کرد و به شدت با او به جر و بحث پرداخت.
انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت