پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6706 25 تیر 1394 ساعت [ 9:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بنیتس: رونالدو، رئال‌ را به پتانسیل واقعی‌اش خواهد رساند

سرمربی رئال‌مادرید از دروازه‌بان پیشین تیمش به عنوان بهترین دروازه‌بان تاریخ این باشگاه پرافتخار یاد کرد و به تمجید از مهاجم پرتغالی‌اش پرداخت.

بنیتس: رونالدو، رئال‌ را به پتانسیل واقعی‌اش خواهد رساند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رافائل بنیتس با تمجید از دروازه‌بان تیم ملی اسپانیا که با ترک سانتیاگوبرنابئو با قراردادی دو ساله راهی پورتو شد، به سایت رسمی باشگاه رئال‌مادرید گفت: ایکر یکی از اسطوره‌های زنده رئال‌مادرید و بهترین دروازه‌بان تاریخ این باشگاه است. همه ما هم می‌دانیم که کاسیاس برای تیم چقدر مهم بوده است. هرچند در نهایت او تصمیم گرفت تا رئال را ترک و به تیم دیگری ملحق شود. به عنوان مربی باید به تصمیم او احترام بگذارم و برای او آرزوی موفقیت کنم.

کاسیاس ۳۴ ساله در طول ۱۶ سالی که در تیم اصلی رئال بود، پنج بار فاتح لالیگا شد و سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، چهار عنوان سوپرجام اسپانیا، دو عنوان سوپرجام اروپا، یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان و یک جام بین‌قاره‌ای کسب کرد.

سرمربی کهکشانی‌ها تصریح کرد: فکر می‌کنم کاسیاس در قلب تمام هواداران رئال‌مادرید باقی خواهد ماند و برایش آرزوی موفقیت دارم. مطمئن هستم که اوضاع برای او در باشگاه و شهر فوق‌العاده پورتو به خوبی پیش خواهد رفت. دیگر چیزی نمی‌توانم بگویم و تنها ایکر را تحسین می‌کنم و برایش احترام قائل هستم.

وی همچنین در تمجید از مهاجم پرتغالی تیمش اظهار داشت: رونالدو بازیکن کلیدی و پایه‌ای ما است و کار با ترکیب کامل در تور پیش‌فصل واقعاً رضایت‌بخش است. وقتی شناخت بهتری از کریس پیدا کنم فکر می‌کنم بتوانم نظر بهتری راجع به او در مورد اینکه چطور می‌تواند در تیم پویا باشد، بدهم. شناخت بهتری از رونالدو پیدا خواهم کرد و او هم عملکرد بهتری انجام خواهد داد و رئال‌مادرید را به پتانسیل واقعی‌اش خواهد رساند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت