پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 67135 23 دی 1396 ساعت [ 8:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هشدار همسر دی‌ماریا به لوکاس مورا

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی همسر دی ماریا از لوکاس مورا خواست که راهی لیگ برتر انگلیس نشود و اشتباه آنها را تکرار نکند. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از elsport، پیوستن نیمار و ام‌باپه به پاری ‌سن‌ ژرمن باعث شده تا بازیکنی مانند لوکاس مورا جایگاه خود را در این  تیم فرانسوی […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

همسر دی ماریا از لوکاس مورا خواست که راهی لیگ برتر انگلیس نشود و اشتباه آنها را تکرار نکند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از elsport، پیوستن نیمار و ام‌باپه به پاری ‌سن‌ ژرمن باعث شده تا بازیکنی مانند لوکاس مورا جایگاه خود را در این  تیم فرانسوی از دست بدهند.

مورا تا قبل از آمدن نیمار و ام‌باپه از کلیدی‌ترین بازیکنان پاری ‌سن‌ ژرمن بود اما در فصل اخیر بندرت در ترکیب اصلی به میدان رفته و همین باعث شده تا خبرهای زیادی درباره جدایی این بازیکن به گوش برسد.

از منچستریونایتد به عنوان مشتری جدی مورا سخن به میان می‌آید اما همسر دی ماریا به همسر مورا هشدار دارد که راهی لیگ برتر انگلیس نشوند.

همسر دی ماریا در پیامی که برای همسر مورا نوشت به او هشدار داد که زندگی کردن در انگلیس بسیار سخت است و هواداران برخورد بسیار خشک و تندی با بازیکنان دارند و به همین خاطر از او خواست تا مرتکب این اشتباه نشود و به لیگ برتر انگلیس نرود.

مورا از رقابت‌های لالیگا و سری A  هم پیشنهاد دارد و باید دید که در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت