پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 67169 23 دی 1396 ساعت [ 12:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کونته: قصد استعفا و کناره‌گیری از چلسی را ندارم

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی چلسی عنوان کرد که برنامه‌ای برای کناره‌گیری از این تیم ندارد و می‌خواهد با قدرت کارش را ادامه دهد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ساکرنت، چلسی امشب (شنبه) باید در لیگ برتر فوتبال انگلیس به مصاف لسترسیتی برود. تیم رده سوم لیگ جزیره در صورت کسب […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی چلسی عنوان کرد که برنامه‌ای برای کناره‌گیری از این تیم ندارد و می‌خواهد با قدرت کارش را ادامه دهد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ساکرنت، چلسی امشب (شنبه) باید در لیگ برتر فوتبال انگلیس به مصاف لسترسیتی برود. تیم رده سوم لیگ جزیره در صورت کسب پیروزی می‌تواند موقتا به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کند.

آنتونیو کونته درباره آخرین وضعیت خود و شرایط تیمش، گفت‌: بار دیگر می‌خواهم این را تاکید کنم که برنامه‌ای برای جدایی از چلسی ندارم. هر چیزی در فوتبال امکان‌پذیر است ولی من کاملا به چلسی معتقد هستم و به کاری که انجام می‌دهم اطمینان دارم.

سرمربی چلسی درباره بازی حساس با لسترسیتی، گفت‌: ما در چند بازی گذشته از نظر گلزنی کمی با مشکل روبه‌رو بودیم ولی باید این مشکل را در بازی‌های خودمان حل کنیم. هم موراتا و هم باتشوایی دو بازیکنی هستند که نیاز به صبر دارند تا توانایی‌های خودشان را نشان دهند. هر دو بازیکن، بازیکنان قابلی هستند اما در چند بازی اخیر از نظر گلزنی کمی با مشکل روبه‌رو بوده‌اند و اما امیدواریم که آن‌ها برابر لسترسیتی نمایش خوبی داشته باشند.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت