خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / اولین تمرین مسلمان با پرسپولیس و تغییر در برنامه فردای سرخپوشان

اولین تمرین مسلمان با پرسپولیس و تغییر در برنامه فردای سرخپوشان

اولین تمرین مسلمان با پرسپولیس و تغییر در برنامه فردای سرخپوشان

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین نوبت عصر امروز پرسپولیس از ساعت ۱۷ به وقت محلی در یکی از زمین‌های هتل پاتالیا محل استقرار سرخپوشان برگزار شد.

در این تمرین ابتدا مربی بدنساز تیم به مدت ۶۰ دقیقه تمرینات متنوع بدنسازی برای بازیکنان در نظر گرفت و در ادامه تمرینات تاکتیکی و کار با توپ در برنامه‌های سرخپوشان قرار گرفت.

* محسن مسلمان و وحید حیدریه پس از پیوستن به اردوی پرسپولیس عصر امروز اولین تمرین خود را با این تیم انجام دادند. این دو بازیکن در روز‌های آینده باید تمرینات اختصاصی انجام دهند تا از نظر بدنی شرایط بهتری پیدا کرده و خودشان را به دیگر بازیکنان تیم برسانند.

* ماریچ، نورالهی و نوروزی به دلیل مصدومیت تمرینات سبک‌تری را نسبت به دیگر بازیکنان پشت‌سر گذاشتند.

* تیم‌های ترکیه‌ای که در محل اقامت پرسپولیسی‌ها اردو زده بودند به خاطر عید سعید فطر این محل را ترک کردند تا پرسپولیس تنها تیم حاضر در هتل پاتالیا باشد.

* برانکو بعد از صحبت‌هایی که با دستیارانش داشت برنامه فردای تیمش را تغییر داد. او روز جمعه را به طور به شاگردانش استراحت داد تا آنها در شهر آنکارا به گشت‌وگذار بپردازند. این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس در نظر دارند برانکو را راضی کنند که اجازه اعضای تیم فردا ناهار را مهمان سفیر ترکیه باشند. آنها در این مورد هنوز به نتیجه نرسیده‌اند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *