خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / فن‌پرسی: در منچستریونایتد نبرد صادقانه‌ای نداشتم اما عصبانی و احساساتی نشدم

فن‌پرسی: در منچستریونایتد نبرد صادقانه‌ای نداشتم اما عصبانی و احساساتی نشدم

فن‌پرسی: در منچستریونایتد نبرد صادقانه‌ای نداشتم اما عصبانی و احساساتی نشدم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبین فن‌پرسی که به تازگی با قراردادی سه ساله به ارزش ۶٫۶ میلیون یورو به فنرباغچه پیوسته است، پرده از اختلافش با سرمربی هلندی شیاطین سرخ برداشت که ظاهراً دلیل اصلی جدایی او از این تیم و انتقالش به جمع زردولاجوردی‌پوشان استانبول بوده است.

پیش از این رسانه‌های انگلیسی گزارش داده بودند، لوئیز فن‌خال، هموطن خود را در یکی از جلسات تمرینی منچستریونایتد مجبور کرده به صورت انفرادی تمرین کند و به نوعی او را از تیمش طرد کرده است. این در حالی بوده که باقی اعضای تیم در مجموعه تمرینی کرینگتون کنار هم تمرین می‌کرده‌اند.

فن‌پرسی ۳۱ ساله در گفت‌و‌گو با نشریه انگلیسی «ساندی تایمز» گفت: از فن‌خال خواستم مرا در جمع بازیکنان ذخیره بگذارد تا فرصت بازی پیدا کنم، اما بعد از آن او من را نیمکت‌نشین کرد. فضای موجود بین من و فن‌خال تغییر کرده بود و اعضای باشگاه هم متوجه این موضوع شده بودند، اما همیشه حرفه‌ای رفتار کردم.

وی افزود: همچنان فکر می‌کردم بعد از بازگشت از تعطیلات می‌توانم از نو شروع کنم، اما وقتی از تعطیلات به تمرینات تیم بازگشتم، اوضاع تغییری نکرد و نبرد صادقانه‌ای در کار نبود. دیگر حتی گزینه‌ای به نام تلاش برای بازگشت به ترکیب تیم هم نداشتم.

بهترین گلزن تمامی ادوار تیم ملی فوتبال هلند که در فصل ۱۵-۲۰۱۴ لیگ برتر انگلیس در ۲۷ بازی ۱۰ گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند، تصریح کرد: با این حال نه عصبانی و نه احساساتی شدم. به هر حال این چیزها جزئی از فوتبال و زندگی است و باید در چنین شرایطی بهترین تصمیم را گرفت. به همین خاطر منچستریونایتد را ترک کردم.

فن‌پرسی همچنین در مورد سرمربی پیشین خود اظهار داشت: برخی فکر می‌کنند بین من و آرسن ونگر اختلافی وجود دارد، این در حالی است که همیشه احترام متقابلی بین ما برقرار بوده است. هنوز هم به طور مرتب با ونگر صحبت می‌کنم. او مدیر و مربی سطح بالایی است و فراتر از اینها یک انسان فوق‌العاده باکلاس است.

کاپیتان تیم ملی هلند تأکید کرد: اگر شما کاپیتان و بهترین گلزن آرسنال باشید و بعد به منچستریونایتد بروید، طبیعی است که هواداران توپچی‌ها ناراحت شوند، ولی من می‌خواستم قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کنم. با این حال دوران خیلی خاصی در آرسنال داشتم.

مهاجم پیشین آرسنال در پایان خاطرنشان کرد: برخی می‌خواهند من را از تاریخ این باشگاه پاک کنند، ولی کسی نمی‌تواند حقیقت را تغییر دهد. من ۱۳۲ گل برای آرسنال زدم، نزدیک به ۳۰۰ بازی برای این تیم انجام دادم و یک سال هم کاپیتان توپچی‌های لندن بودم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *