خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اتهام سنگین لاپورتا به بارتومئو

اتهام سنگین لاپورتا به بارتومئو

اتهام سنگین لاپورتا به بارتومئو

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خوان لاپورتا، بازنده بزرگ انتخابات ریاست بارسلونا به هواداران تیمش هشدار داد بارتومئو ،رئیس باشگاه به زودی مدرسه فوتبال «لاماسیا» را نابود خواهد کرد.

او در این باره گفت: از هوادارانم در این انتخابات تشکر می‌کنم و به برنده تبریک می‌گویم.من و بارتومئو دو سیاست متفاوت را دنبال می‌کنیم.تمام سعی ما دوری باشگاه از یک رئیس تحت‌تعقیب بود. او قطری‌های را وارد معادلات قدرت در بارسا می‌کند و مدرسه فوتبال ما را به انحطاط می‌کشاند.به عنوان یک آدم دموکرات، نتایج انتخابات را می‌پذیرم اما کمپین ما به دلیل کمبود سرمایه، مبارزه نابرابری را دنبال می‎کرد.

او که با ۱۰ هزار رای کم‌تر از بارتومئو تسلیم شد، درباره سختی راه مبارزات انتخاباتی توضیحات بیشتری داد: وقتی به میدان آمدیم، می‌دانستیم چه کار مشکلی در پیش داریم.خوشبختانه شرکای ما، مدل خاص ریاست من بر باشگاه را درک می‌کردند.

لاپورتای ۵۲ ساله  در دوران حضور ۷ ساله خود روی صندلی ریاست بارسلونا بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰، پرافتخارترین رئیس تاریخ باشگاه شد اما حتی وعده‌هایی مثل لغو همکاری با اسپانسر قطری و خرید پوگبا هم نتوانست او را به پست ریاست برگرداند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *