پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6831 29 تیر 1394 ساعت [ 9:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صالحی: کمیته استیناف تا عصر امروز رای پرونده راه‌آهن را به اسدی می‌دهد

رئیس کمیته استیناف فوتبال گفت: تا بعدازظهر امروز رای تجدید نظرخواهی باشگاه راه‌آهن در مورد پرونده موتومبا را در اختیار دبیرکل فدراسیون قرار می‌دهیم.

صالحی: کمیته استیناف تا عصر امروز رای پرونده راه‌آهن را به اسدی می‌دهد

ه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا صالحی در خصوص اینکه آیا رای کمیته استیناف در خصوص تجدید نظرخواهی باشگاه راه‌آهن در مورد پرونده بوتومبا امروز صادر خواهد شد، عنوان کرد: روز گذشته با اینکه تعطیل رسمی بود جلسه ۴ ساعته‌ای را به اتفاق اعضای کمیته استیناف در مورد تجدنظرخواهی باشگاه راه‌آهن در خصوص پرونده موتومبا برگزار و تمامی موارد و زوایا را بررسی کردیم. امروز رای این تجدیدنظرخواهی صادر خواهد شد و پس از تایپ در اختیار دبیرکل فدراسیون فوتبال برای ابلاغ قرار می‌گیرد.

وی در خصوص اظهار نظر کفاشیان مبنی بر اینکه مسئولان باشگاه راه‌آهن مستندات جدیدی را در مورد این پرونده به کمیته استیناف ارائه داده‌اند اظهار داشت: پس از تجدیدنظرخواهی باشگاه راه‌آهن استعلاماتی از فدراسیون فوتبال ترکیه و باشگاه اردواسپورت گرفتیم که بخشی از آن به دست ما رسیده و بقیه استعلامات نیز پنجشنبه به دست ما رسید که آن را در روند رسیدگی پرونده قرار دادیم.

رئیس کمیته استیناف در پاسخ به این سوال که چرا این استعلامات در مرحله قبل صدور رای توسط کمیته استیناف گرفته نشده گفت: در مرحله قبل از لحاظ ما این استعلامات لازم نبود اما با توجه به تجدید‌نظرخواهی ویژه که راه‌آهنی‌ها داشتند گرفتن این استعلامات را ضروری دانستیم. باشگاه راه‌آهن ایراداتی را مطرح کرده بود که برای پاسخگویی به آنها مجبور بودیم این استعلامات را بگیریم تا در صدور رای تجدید نظرخواهی حقی ضایع نشود.

صالحی تاکید کرد: رایی که ما در مرحله قبل صادر کردیم قطعی بود اما با توجه به اینکه بند ۲ ماده ۵۱ که اجازه تجدیدنظرخواهی ویژه را در آئین‌نامه حداکثر به مدت یک سال پس از صدور رای می‌دهد، بار دیگر به این پرونده رسیدگی کردیم. حال یک سوال در این بین مطرح می‌شود که اگر راه‌آهنی‌ها ۶ ماه بعد از صدور رای ادعا می‌کردند چه اتفاقی می‌افتاد؟ مقصر ما نیستیم بلکه این شیوه آئین‌نامه است. ما حکم قطعی را صادر کرده بودیم اما این امتیاز ویژه‌ای است که آئین‌نامه داده است.

وی که با رادیو ورزش صحبت می‌کرد، گفت: امضای حکم تجدید نظرخواهی باشگاه راه‌آهن برعهده اعضای کمیته استیناف است نه دبیرکل فدراسیون فوتبال، ما حکم را در اختیار دبیرکل قرار می‌دهیم تا آن را ابلاغ کند. قطعا تا بعدازظهر رای تجدید نظرخواهی استیناف را در اختیار دبیرکل فدراسیون فوتبال قرار می‌دهیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت