خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / مرزبان: پیکان را برای لیگ برتر بسته‌ام و اگر سقوط کنیم، ضربه می‌خوریم

مرزبان: پیکان را برای لیگ برتر بسته‌ام و اگر سقوط کنیم، ضربه می‌خوریم

مرزبان: پیکان را برای لیگ برتر بسته‌ام و اگر سقوط کنیم، ضربه می‌خوریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا مرزبان قبل از دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال پیکان و استقلال که با برتری یک بر صفر تیم فوتبال پیکان به پایان رسید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ما بازیکنان خوب و باکیفیتی همچون محمد قاضی، ابوالفضل ابراهیمی و… را جذب کرده‌ایم که اکثر آنها به صورت مشروط و به شرط ماندن پیکان در لیگ برتر به ما پیوستند. ما تیم با کیفیتی را برای حضور در لیگ برتر ساخته‌ایم که اگر ضربه بخوریم و به لیگ یک برویم خیلی چیزها به هم می‌خورد. ا همان طور که گفتم من تیم را برای لیگ برتر بسته‌ام.

وی در خصوص برتری تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: من در مورد استقلال نمی‌توانم حرف بزنم اما در مورد تیم خودم باید بگویم از عملکرد تیمم مقابل استقلال راضی هستم. ما بازی با کیفیت خوبی را مقابل استقلال ارائه کرده و ایستگاه به ایستگاه حملات خود را سازماندهی کردیم.

مرزبان در خصوص اینکه چرا بازیکن تیمش کرمانی‌مقام از تعویض خود ناراحت شد و پیراهنش را درآورد و به زمین کوبید، تاکید کرد: من آن صحنه را ندیدم اما اگر شما می‌گویید حتما این طور بوده است.

وی در مورد بازی خشنی که برگزار شد نیز اظهار داشت: به هر حال طبیعی است. فوتبال یک بازی درگیرانه است و بازیکنان دو تیم مرتکب خطاهایی شدند که خوشبختانه کسی مصدوم نشد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *