خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اینیستا به جرارد و پیرلو نمی‌پیوندد

اینیستا به جرارد و پیرلو نمی‌پیوندد

اینیستا به جرارد و پیرلو نمی‌پیوندد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آندرس اینیستا، ستاره خط میانی بارسلونا هر چند حضور قریب‌الوقوعش در لیگ آمریکا را تکذیب کرد، اما انتقال به تیم‌های این کشور در آینده را منتفی ندانست.

زننده گل اولین قهرمانی تاریخ اسپانیا در جام‌های جهانی در پاسخ به شایعاتی مبنی بر علاقه به حضور در لیگ حرفه‌ای آمریکا و بازی کنار جرارد و پیرلو گفت: وقتی در سال ۲۰۱۸ به پایان قرارداد فعلی‌ام با بارسلونا برسم، ۳۴ ساله خواهم شد و آن زمان ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، حتی حضور در لیگ آمریکا که فعلاً به هیچ عنوان به آن فکر نمی‌کنم. فعلاً فقط به فصل آینده فکر می‌کنم، نه به جایی دورتر.

«آندرسیتو» درباره برتری بارتومئو در انتخابات ریاست بارسلونا، حرف‌های جالبی زد: «اکثر رأی‌دهنده‌ها به صلاحیت بارتومئو رأی دادند و من امیدوارم حالا که او به عنوان نفر برگزیده انتخاب شده است، موفقیت‌های فصل گذشته را تکرار کنیم و از بودن کنار هم لذت ببریم».

او از ژاوی و آینده بارسا هم حرف زد و اظهار داشت: بارسلونا، کمبود ژاوی را حس خواهد کرد. او واقعاً عاشق باشگاه بود. نمی‌دانم می‌توانیم بهتر از فصل گذشته باشیم یا نه، اما اطمینان دارم رقابت‌‌های جذابی در انتظارمان خواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *