پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6876 30 تیر 1394 ساعت [ 8:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادامه جنجال‌سازی‌های مدیربرنامه‎های دروازه‌بان سابق رئال پرس به هواداران خط می‌داد تا کاسیاس را هو کنند!

طبق ادعای مدیربرنامه‌های کاسیاس، فلورنتینوپرس، رئیس باشگاه رئال مادرید به زودی با صندلی خود وداع خواهد کرد.

ادامه جنجال‌سازی‌های مدیربرنامه‎های دروازه‌بان سابق رئال پرس به هواداران خط می‌داد تا کاسیاس را هو کنند!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سانتوس مارکز، مدیربرنامه‌های ایکر کاسیاس، دروازه‌بان پورتو در ادامه جنجال‌سازی‌های خود ادعا کرد موافقت با جدایی کاسیاس، تاوانی به سنگینی پایان دوران ریاست بر رئال برای فلورنتینو پرس به دنبال دارد.

وی گفت: برخلاف آنچه شنیده می‌شود، کاسیاس مایل به ماندن در مادرید بود، اما تا بنیتس از راه رسید، همه از دخه‌آ حرف زدند و اعلام کردند ناواس دروازه‌بان ایده‌آلی برای رئال است. ایکر در شهرش خوشحال بود و قصد ماندن داشت، اما باشگاه او را نخواست. به موکل من بی‌احترامی شد و باید بگویم بنیتس هیچ نقشی در جدایی او نداشت.

مارکز در ادامه، بی‌پرواتر افشاگری کرد و افزود: پرس از جدایی کاسیاس ابراز تأسف کرد، اما واقعاً چنین احساسی نداشت. در مراسم خداحافظی ایکر غیر از دو نفر هیچ‌کس حضور نداشت و این، یک بی‌احترامی محض بود. در واقع همان اتفاقی رخ داد که پرس می‌خواست. او به طرفداران افراطی رئال خط می‌داد تا علیه کاسیاس شعار دهند! افرادی که ایکر را هو می‌کردند، بازیچه دست رئیس رئال بودند. فلورنتینو هرگز از دروازه‌بان اول تیم ملی‌اسپانیا دفاع نکرد.

مدیربرنامه‌های کاسیاس با این جملات به اظهاراتش خاتمه داد: پرس، کاسیاس را کشت. به طور کلی رئال رئیسی دارد که مایل است در رختکن حرف اول را بزند و به همین دلیل مربیانی مطیع را استخدام می‌کند. والدانو از رئال فراری شد، چون پرس همیشه می‌خواست حرف اول را بزند. او به خاطر ماجرای کاسیاس مجبور به ترک رئال می‌شود. نمی‌دانم چه روزی اما این اتقاق قطعاً رخ می‌دهد!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت