خانه / اخبار سایر ورزش ها / اعلام برنامه‌های تیم ملی والیبال تا پیش از جام جهانی
iran volly

اعلام برنامه‌های تیم ملی والیبال تا پیش از جام جهانی

تیفوسی:

 

اعلام برنامه‌های تیم ملی والیبال تا پیش از جام جهانی

سرپرست تیم ملی والیبال برنامه‌های این تیم را تا حضور در جام جهانی ژاپن تشریح کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، امیر خوش خبر درباره برنامه‌های این تیم تا آغاز جام جهانی گفت: تمرینات از امروز در باشگاه فرهنگی و ورزشی سایپا آغاز شد و تا روز ۲۹ مردادماه که تیم راهی لهستان می‌شود تمرینات آماده‌سازی همانند دوره‌های قبل به صورت پنج جلسه تمرین و یک روز استراحت ادامه خواهد داشت.
وی درباره دلیل برگزاری تمرینات در باشگاه سایپا گفت: سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برای مسابقات قهرمانی آسیا در حال آماده‌سازی است و سالن فدراسیون والیبال نیز در اختیار تیم‌های ملی ب و زیر ۲۳ سال است. به همین دلیل تمرینات تیم ملی تا پایان مسابقات قهرمانی آسیا در باشگاه سایپا پیگیری خواهد شد.
سرپرست تیم ملی والیبال درباره زمان سفر تیم ملی به لهستان و برنامه تیم ایران در این کشور گفت: جام واگنر لهستان با حضور تیم‌های ایران، فرانسه، ژاپن و میزبان ۳۱ مرداد ماه تا دوم شهریورماه پیگیری خواهد شد. تیم ملی والیبال ایران ۲۹ مردادماه تهران را به مقصد لهستان ترک خواهد کرد.
خوش خبر همچنین گفت: بعد از جام واگنر ملی‌پوشان برای اردوی آمادگی و چند مسابقه سوم شهریورماه راهی روسیه خواهند شد. تیم ملی والیبال شش روز در روسیه خواهد ماند و نهم شهریورماه به تهران باز خواهد گشت.
وی با بیان اینکه ملی‌پوشان والیبال ایران قبل از اعزام به جام جهانی چهار روز در تهران خواهند ماند، گفت: ۱۳ شهریورماه تیم ملی راهی ژاپن می‌شود تا در جام جهانی والیبال که به میزبانی سه شهر این کشور برگزار می‌شود، شرکت کند.
خوش خبر تاکید کرد: تیم ملی والیبال ایران ۱۱ مسابقه در جام جهانی خواهد داشت که نخستین دیدار برابر آرژانتین است. ملی‌پوشان کشورمان در نهایت ۳۰ شهریورماه به تهران باز خواهند گشت.
سیزدهمین دوره جام جهانی والیبال از ۱۷ شهریورماه به مدت ۱۶ روز در کشور ژاپن پیگیری خواهد شد. ۱۲ کشور در این رقابتها در سه مرحله با یکدیگر مسابقه خواهند داد که گروه‌بندی ابتدایی آن به قرار زیر است:
گروه A: استرالیا، آمریکا، ژاپن (میزبان)، نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا، کانادا و ایتالیا
گروه B: لهستان، نماینده اول کنفدراسیون آفریقا، روسیه، ونزوئلا، آرژانتین و ایران
این رقابتها در سه مرحله و در شهرهای هاماماتسو، اوساکا و توکیو پیگیری خواهد شد.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *