سرزمین اچ دی ads
خانه / خبر های نقل و انتقالات / حاتمی قراردادش را باشگاه ملوان بندرانزلی تمدید کرد
مالک باشگاه ملوان بندرانزلی از تمدید قرارداد مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال این باشگاه خبر داد. فرزاد حاتمی

حاتمی قراردادش را باشگاه ملوان بندرانزلی تمدید کرد

حاتمی قراردادش را باشگاه ملوان بندرانزلی تمدید کرد

داریوش بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد حضور امیر قلعه‌نویی در انزلی و حرف‌‌وحدیث‌های به وجود آمده در این رابطه، اظهار داشت: برخی افراد در این مدت شیطنت کرده و دنبال این هستند که برای تیم حاشیه ایجاد کنند. قلعه‌نویی فردا (چهارشنبه) به انزلی می‌آید و ساعت ۱۸ مراسم معارفه او برگزار خواهد شد.

فرزاد حاتمی

وی در مورد برنامه‌های باشگاه ملوان بندرانزلی برای جذب بازیکنان جدید عنوان کرد: ما لیست‌مان را با جذب یک بازیکن خارجی و یک بازیکن ایرانی دیگر می‌بندیم. پست بازیکن خارجی هافبک بازیساز است و دو بازیکن داخلی نیز مدنظر ما قرار دارند که یکی از آنها جذب خواهند شد.

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی از اعلام نام بازیکنان مدنظر این باشگاه خودداری کرد و گفت: به میان آوردن نام بازیکنان باعث می‌شود قیمت آنها بالا برود. ما قصد جذب رضا حقیقی را داشتیم، اما این بازیکن ترسید به انزلی بیاید، به همین خاطر با او قرارداد نبستیم. ضمن اینکه ما شکایتی از حقیقی نداریم چون وقتی دلش با ملوان نبود، نمی‌توانیم به زور این بازیکن را در تیم نگه داریم.

بهشتی در پایان از تمدید قرارداد فرزاد حاتمی با باشگاه ملوان بندرانزلی برای یک فصل دیگر خبر داد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *