پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6924 31 تیر 1394 ساعت [ 20:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرویز مظلومی : شماره پیراهن بازیکن را من تعیین می‌کنم نه دیگران

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه جز من کسی حق تعیین شماره پیراهن بازیکنان را ندارد گفت: برخی‌ می‌خواهند با شماره پیراهن بازیکنان هم برای ما حاشیه درست کنند.

پرویز مظلومی : شماره پیراهن بازیکن را من تعیین می‌کنم نه دیگران

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه جز من کسی حق تعیین شماره پیراهن بازیکنان را ندارد گفت: برخی‌ می‌خواهند با شماره پیراهن بازیکنان هم برای ما حاشیه درست کنند.

پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر با مطلوب خواندن وضعیت استقلال گفت: درحال حاضر تا قبل از شروع بازی‌ها روزی دو جلسه تمرین می‌کنیم تا بتوانیم به شرایط مطلوب دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: مطمئنا تا روز بازی به شرایط صد در صد ایده آل نخواهیم رسید اما تلاش می کنیم تا بتوانیم برای دیدار مقابل سیاه جامگان با آمادگی کامل به مصاف این تیم ناشناخته برویم.

سرمربی استقلال درخصوص شناخت از تیم سیاه جامگان نیز گفت: با توجه به اینکه این تیم از لیگ یک به لیگ برتر آمده شناخت کامل از این تیم نداریم و تنها آشنایی ما از این تیم بازیکنانی است که در فصل نقل و انتقالات به این تیم آمده اند.

مظلومی در ادامه خاطرنشان کرد: دیدار مشکلی را مقابل این تیم خواهیم داشت و تلاش می کنیم سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم تا در اولین هفته با روحیه خوب به هفته های آینده فکر کنیم.

وی درخصوص اتفاقاتی که در مورد پیراهن شماره ۷ استقلال به وجود آمده بود گفت: متاسفانه عده ای به دنبال این هستند تا به هر دلیلی بتوانند برای استقلال حاشیه درست کنند و نگذارند که ما با آرامش به کارمان ادامه بدهیم.

سرمربی استقلال تاکید کرد: کسی که شماره پیراهن بازیکنان را تعیین می کند من هستم نه دیگران و مطمئن باشید اجازه نمی دهم کسی بخواهد برای استقلال حاشیه سازی کند و ما را از کار مهمی که در پیش روی داریم به بیراهه ببرد.

مظلومی تاکید کرد: به زودی شماره پیراهن بازیکنان را اعلام می کنیم تا دیگر کسی برای حاشیه سازی بهانه نداشته باشد.

سرمربی استقلال با اصرار رضایت از عملکرد بازیکنانش گفت: از تمامی بازیکنانم راضی هستم زیرا آنها تمرینات بسیار خوبی را انجام دادند و هر روز تلاش می کنند تا بتوانند با تمریناتی که انجام می دهند با آمادگی کامل پا به بازی های این فصل بگذارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در مشهد کار سختی خواهیم داشت اما امیدوارم با حمایت هوادارانمان بتوانیم دیدار اول این فصل را با پیروزی به پایان برسانیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت