خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / نکونام: به سایپا آمدم تا فوتبالم را در آرامش تمام کنم
هافبک جدید تیم فوتبال سایپا گفت: من سال‌های زیادی نمی‌توانم بازی کنم و به خاطر همین تصمیم گرفتم در چند سال آخر به یک تیم بی‌حاشیه و خوب بیایم تا فوتبالم را در آرامش به پایان برسانمhttp://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1393/12/25/139312250910362474929233.jpg

نکونام: به سایپا آمدم تا فوتبالم را در آرامش تمام کنم

نکونام: به سایپا آمدم تا فوتبالم را در آرامش تمام کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جواد نکونام پس از دیدار دوستانه تیم‌های صبای قم و سایپا درباره حضورش در جمع شاگردان مجید جلالی گفت: با توجه به شرایطی که وجود داشت و بعد از صحبت با جلالی و رضایی نهایتاً تصمیم گرفتم سایپا را برای ادامه فوتبالم انتخاب کنم.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1393/12/25/139312250910362474929233.jpg

وی در خصوص وضعیت سایپا پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: من تا امروز با تیم نبودم و از امروز به جمع بازیکنان اضافه شدم. باید زمان رو به جلو برود تا ببینیم وضعیت تیم به کجا کشیده می‌شود، تنها مسئله‌ای که از سایپا می‌دانم این است که بازیکنان این تیم چندین سال است کنار هم فوتبال بازی می‌کنند و امیدوارم نتیجه‌ای در شأن سایپا کسب کنیم.

هافبک جدید سایپا ادامه داد: در خصوص چگونگی نتیجه‌گیری تیم مربی باید نظر بدهد، چون او است که از شرایط شناخت کاملی دارد. من تازه به سایپا آمدم و نمی‌دانم وضعیت تیم به چگونه است.

نکونام درباره خوش‌وبش با علی دایی عنوان کرد: دایی دوست، همبازی و مربی من بوده و هر موقع که هم‌دیگر را می‌بینیم با هم خوش‌وبش می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اعلام کرده که دوست دارد به تیم ملی برگردد؟ گفت: من هرگز چنین صحبتی نکردم، بلکه گفتم حاضرم با هر عنوانی چه بازیکن، چه مربی و چه حتی تدارکات به تیم ملی کمک کنم. همانطور هم که دیروز گفتم با توجه به اینکه من مشغول بازی کردن برای سایپا هستم، حضورم به عنوان مربی تیم ملی مربوط به باشگاه و فدارسیون فوتبال است.

هافبک جدید سایپا در واکنش به این صحبت که آیا امکان دارد با حضور در سایپا به فوتبال خود پایان بدهد، اظهار داشت: کسی از آینده خبر ندارد اما واقعیت این است که من سال‌های زیادی نمی‌توانم بازی کنم و به خاطر همین تصمیم گرفتم در چند سال آخر به یک تیم بی‌حاشیه و خوب بیایم تا فوتبالم را در آرامش تمام کنم.

نکونام درباره حضور دوباره‌اش در ورزشگاه دستگردی تهران و زنده شدن خاطرات قهرمانی در این ورزشگاه با تیم پاس گفت: وقتی به دستگردی آمدم خاطرات گذشته برایم زنده شد، از روزی که برای تمرین به اینجا آمدیم تا روزی که قهرمان شدیم و برد و باخت‌های زیادی داشتیم. واقعا تمام این خاطرات از مقابل چشمانم عبور می‌کرد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *