خانه / خبرهای فوتبال خارجی / توجیه جالب مورینیو برای شکست سنگین تیمش برابر نیویورکی‌ها
moriniho

توجیه جالب مورینیو برای شکست سنگین تیمش برابر نیویورکی‌ها

توجیه جالب مورینیو برای شکست سنگین تیمش برابر نیویورکی‌ها

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال چلسی روز گذشته (چهارشنبه) در دیداری دوستانه در اردوی پیش‌فصل خود در جام تدارکاتی قهرمانان بین‌المللی، برابر تیم نیویورک رد‌بولز آمریکا با نتیجه ۴ بر۲ تن به شکست داد، اما ژوزه مورینیو نه تنها از این باخت ابراز تأسف نکرد، بلکه آن را بهتر از یک پیروزی پرگل دانست.

مورینیو درباره باخت تیمش برابر نیویورکی که حتی بازیکنان ترکیب اصلی خودش را هم به میدان نفرستاده بود، به خبرنگاران گفت: اگر ما ۱۰ بر صفر این بازی را برده بودیم، اینقدر من در عملکرد تیمم نکات مثبت نمی‌دیدم. ما به یک محک نیاز داشتیم و در این بازی هم محک خوردیم. حریف تیمی تند و تیز، سریع، باانگیزه و خوشحال از رویارویی با ما نشان داد و فکر می‌کنم به همین دلایل بازی بهتری نسبت به ما انجام داد.

مورینیو ادامه داد: من مربی بهترین تیم انگلیس هستم و در تیمم بازیکنان تاپی دارم که بازیکنان نازک نارنجی نیستند. ما در عرض شش روز ۱۱ جلسه تمرین برگزار کرده‌ایم. من به بازیکنانم اعتماد دارم. اگر قرار باشد ۱۰ بار با این تیم بازی کنیم، ۹ بار خواهیم برد. با این وجود قبول دارم که بازی ما در نیمه دوم دیدار مقابل نیویورک فاجعه بود.

بازی بعدی قهرمان لیگ برتر انگلیس روز شنبه هفته آینده در شهر شارلوت برابر قهرمان لوشامپیونه فرانسه، پاری‌سن‌ژرمن است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *