خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / واکنش به بستن تیم توسط یک دلال؛ شفاف‌سازی درپرسپولیس بعد ازنقل و انتقالات

واکنش به بستن تیم توسط یک دلال؛ شفاف‌سازی درپرسپولیس بعد ازنقل و انتقالات

واکنش به بستن تیم توسط یک دلال؛ شفاف‌سازی درپرسپولیس بعد ازنقل و انتقالات

سخنگوی باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه در پایان فصل نقل و انتقالات در مورد برخی اتفاقات شفاف‌سازی خواهد شد گفت: براساس فهرستی که سرمربی تیم داده بود ۹۰ درصد بازیکنان مد نظرش را جذب کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین عبدی در خصوص شرایط پرسپولیس گفت: پرسپولیس یک شرایط خاص با بازیکنان خاص دارد. مربی تیم چندین هفته از فصل قبل را بالای سر تیم بوده و باید هم خودش تیم را می شناخت و هم برای فصل آتی برنامه ریزی می کرد. ایشان باید برنامه ریزی مناسبی را پی می گرفت تا در نقل و انتقالات سهمیه لیگ برتر لیگ یک زیر ۲۳ سال را شناسایی کند.

وی افزود: باشگاه هم نسبت به لیست برانکو اقدام کرد و نسبت به آن حدود ۹۰ درصد عملی شد و به غیر از یک نوک حمله، یک یا دو بازیکن دیگر را ما نتوانستیم جذب کنیم.

عبدی در رابطه با اینکه برخی نام ها مطرح می شود، تصریح کرد: ما طبق لیست سرمربی پیش رفتیم، اما بعد از نقل و انتقالات در این باره شفاف سازی‌هایی باید صورت گیرد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره جذب نفراتی چون ضرغام اسماعیل، مهرداد جماعتی و حبیب گردانی اضافه کرد: صبحت های زیادی در این باره مطرح شد اما برخی از آنها یا با باشگاهشان قرارداد داشتند یا خودشان دوست نداشتند به پرسپولیس بیایند اما همانطور که گفتم بعد از نقل و انتقالات صحبت هایی در این باره انجام خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن میلیاردی دارید یا خیر؟، خاطرنشان کرد: در این باره بهتر است طاهری صحبت کند.

عبدی تاکید کرد: برانکو لیست خودش را با امضای خودش به هیات مدیره داد و تصمیم گیری نهایی نیز به عهده خود او بود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در واکنش به صحبت های عابدینی مبنی بر اینکه یک دلال امسال پرسپولیس را بسته، اظهار داشت: در فوتبال امروز یک اتفاقی که افتاده این است که بازیکنان مدیر برنامه دارند و ممکن است یک مدیر برنامه با چند بازیکن ارتباط داشته باشد و وقتی مدیرعامل می خواهد مذاکره کند با کارگزار وارد مذاکره می شود و فکر می کنم این موضوع با مساله دلالیسم فرق داشته باشد.

وی در خصوص این مساله که گفته می شود او دوست دارد سرمربی شود، توضیح داد: هر کسی وظایف خودش را انجام می دهد و در بازی مقابل النصر هم که همه چیز از پیش تعیین شده بود و کادر فنی جدید قراردادشان را بسته بودند، با این حال با کمک مردم موفق شدیم به پیروزی برسیم.

عبدی در خصوص دستیاران برانکو ایوانکوویچ عنوان کرد: از قبل مشخص شده بود که دو دستیار ایرانی در کادر فنی باشند که کریم باقری به عنوان دستیار در تیم فعالیت می کرد و بعد از آن مصطفی قنبرپور نیز به انتخاب طاهری به کادر فنی اضافه شد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این مساله که گفته می شود نقش قنبرپور در کادر فنی بیش از یک دستیار است، ادامه داد: وظایف هر فرد مشخص است و باید در این خصوص نگاه حرفه ای داشت.

وی در رابطه با مساله مدیرعاملی گفت: اوایل ماه مبارک رمضان بود که کادر فنی اضافه شد و ما باید به سرعت کارهای روزمره را انجام می دادیم و در این باره نباید تصمیمی با عجله می گرفتیم و فعلا طاهری به عنوان سرپرست در باشگاه فعالیت می کند.

عبدی در رابطه با مساله اسپانسر گفت: چندین گروه برای اسپانسری متقاضی شده اند که ما در حال بررسی هستیم تا پیش از شروع فصل بهترین انتخاب را داشته باشیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس امسال می تواند قهرمان شود؟ اظهار داشت: پرسپولیس همیشه می تواند قهرمان شود. امیدوارم همه دست به دست هم دهیم و تیم را حمایت کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *