خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / دلیل علاقه دخه‌آ به جدایی از منچستریونایتد فاش شد

دلیل علاقه دخه‌آ به جدایی از منچستریونایتد فاش شد

دلیل علاقه دخه‌آ به جدایی از منچستریونایتد فاش شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، داوید دخه‌آ، دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد به دلیل آنچه«عدم اعتقاد فن‌‌خال به توانایی او» نامیده شده، قصد ترک اولدترافورد را دارد.

بنابر ادعای ABC ،فن‌خال از زمان شروع دوران مربیگری در جمع شیاطین سرخ به دنبال خرید کیلور ناواس، دروازه‌بان کاستاریکایی حال حاضر رئال‌مادرید بود و  چندان به دخه‌آ بها نمی‌داد.

هر چند بازی‌های فوق‌العاده دروازه‌بان سابق اتلتیکومادرید، نظر فنی سرمربی هلندی را عوض کرد اما رابطه فردی این دو نفر هرگز بهبود پیدا نکرد.

خورخه مندس، مدیربرنامه‌های مشهور دخه‌آ ادعا کرده موکلش یا این تابستان تیمش را تغییر می‌دهد یا سال آینده پس از پایان قرارداد فعلی‌اش به عنوان بازیکن آزاد راهی یکی از تیم‌های خواستارش می‌شود.

در این شرایط، رئال‌مادرید بیش از بقیه تیم‌ها مایل به جذب اوست.

منچستریونایتد هم با اعلام آمادگی برای خرید ناواس، راموس، بنزما و بیل، علاقه‌اش به مبادله دخه‌آ با یکی از این ستاره‌های رئال‌مادرید را نشان داده است.

ناواس گفته اصلا دوست ندارد یک فصل دیگر دروازه‌بان دوم رئال‌مادرید باشد و به نظر می‌رسد این دروازه‌بان کاستاریکایی، بهترین گزینه برای مبادله با سنگربان ملی‌پوش پرافتخارترین تیم انگلیس باشد.

آخرین پیشنهاد رئال‌مادرید برای دخه‌آ ۲۵ میلیون یوروست و آن‌ها حاضر نیستند بیش از این مبلغ به منچستریونایتد بپردازند.

اگر تیم انگلیسی این مبلغ را نپذیرد، رئال‌مادرید به دنبال گزینه دیگری خواهد رفت.

منچستریونایتد به دنبال فروش دخه‌آ به بهترین خریدار آن هم تا قبل از پایان قراردادش است.

هزینه خرید اوبلاک که همراه ناواس گزینه شیاطین‌سرخ است، ۴۵ میلیون یوروست و اگر دروازه‌بان اتلتیکو به هر دلیلی با این مبلغ از تیمش جدا شود، روبرتو از المپیاکوس جانشین او خواهد شد.

از سرخیو رومرو، دروازه‌بان تیم‌ملی آرژانتین و یسپر سیلسن، سنگربان شماره یک هلند به عنوان دیگر جانشینان احتمالی دخه‌آ نام برده می‌شود.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *