خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / ابراهیموویچ: دوست دارم در MLS آمریکا بازی کنم

ابراهیموویچ: دوست دارم در MLS آمریکا بازی کنم

تیفوسی:

ابراهیموویچ: دوست دارم در MLS آمریکا بازی کنم

 

خبرگزاری تسنیم: مهاجم سوئدی تیم فوتبال PSG از علاقه‌اش برای بازی در لیگ حرفه‌ای آمریکا گفت.
زلاتان ابراهیموویچ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ تا ماه ژوئن ۲۰۱۶ با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد اما این روزها شایعه جدایی‌اش از قهرمان فرانسه و بازگشتش به میلان مطرح شده است. با این حال با اظهارنظری که او به تازگی کرده ظاهراً قصد دارد مسیر متفاوتی را برای آینده حرفه‌ای خود انتخاب کند.

مهاجم ۳۳ ساله PSG در گفت‌و‌گو با سایت «یاهو اسپورت» گفت: دوست دارم در آمریکا بازی کنم که می‌تواند تجربه جالبی باشد. فوتبال در آمریکا پیشرفت قابل توجهی داشته است. منظورم این است که ۱۰ سال پیش که در آمریکا بودم فوتبال در سطح کنونی‌اش نبود ولی حالا پیشرفت چشمگیری کرده است. فوتبال در آمریکا در مسیر درستی رشد کرده و دوست دارم به سطح فوتبال اروپا برسد که فکر می‌کنم به چنین جایگاهی هم خواهد رسید.

زلاتان ادامه داد: فکر می‌کنم فوتبالیست‌های زیادی برای آمدن به آمریکا و بازی در MLS تمایل دارند. شاید این اتفاق در آغاز دوران حرفه‌ای آنها نیفتد ولی در نیمه دوم دوران حرفه‌ای‌شان از بازی در آمریکا لذت ببرند. من نمی‌خواهم بازیکنی باشم که به خاطر اسمم به لیگ حرفه‌ای آمریکا می‌آیم بلکه به این لیگ می‌آیم که نتایج را برای تیمم به ارمغان بیاورم. برای رسیدن به قهرمانی بازی می‌کنم و این کار من است.

وی اظهار داشت: دوست دارم در لیگ حرفه‌ای آمریکا (MLS) بازی کنم. اینکه برای چه تیمی دوست دارم، بازی کنم؟ آیا اجازه گفتنش را دارم؟ خیر، نمی‌توانم بگویم.

انتهای پیام/

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *