خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین استقلال / حضور بازیکن پیشین پرسپولیس و وضعیت مبهم رحمتی

گزارش تمرین استقلال / حضور بازیکن پیشین پرسپولیس و وضعیت مبهم رحمتی

گزارش تمرین استقلال

حضور بازیکن پیشین پرسپولیس و وضعیت مبهم رحمتی

خبرگزاری تسنیم: بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین عصر تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در زمین شماره دو آزادی و با حضور ۵۰ نفر از طرفداران این تیم آغاز شد.
* خسرو حیدری که به دلیل مصدومیت در تمرینات حضور نداشت، امروز در زمین شماره دو آزادی حضور یافت و به تمرین اختصاصی پرداخت. همچنین میلاد فخرالدینی که گفته شده به دلیل مصدومیت و گرفتن ام آر آی دو روز در تمرینات حضور پیدا نکرده امروز همراه حیدری تمرین اختصاصی انجام داد. حیدری و فخرالدینی دقایقی با مظلومی صحبت کردند و دکتر کاوه ستوده درباره مصدومیت این بازیکنان توضیحاتی به سرمربی آبی‌پوشان ارائه داد.
* مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو زودتر از سایر بازیکنان خودشان را به زمین شماره دو رساندند تا تمرین اختصاصی زیر نظر حسین تراب‌پور انجام دهند. رحمتی که روز گذشته مصدوم شده بود ابتدا تمرین کرد اما پس از دقایقی بار دیگر احساس درد کرد و نتوانست به تمرین ادامه دهد. رحمتی در حالی مصدوم شده است که فرزندش نیز با دست گچ گرفته کنار او حضور داشت!
* هنگامی که بازیکنان آماده تمرین شدند به دلیل اینکه تولد روزبه چشمی بود همگی برای وی دست زدند.
* منصور پورحیدری با لباس ورزشی نظاره‌گر تمرین آبی پوشان بود.
* اسماعیل حلالی بازیکن پیشین پرسپولیس امروز مهمان ویژه آبی‌پوشان بود و پرویز مظلومی و منصور پورحیدری استقبال گرمی از او کردند.
* ریوالدو باربوسا هافبک برزیلی جدید استقلال مانند دو روز گذشته به تمرین اختصاصی پرداخت.
* بازیکنانی که روز گذشته در دیدار با استقلال خوزستان به میدان رفته بودند تمرین سبکی را انجام دادند و سپس نظاره‌گر تمرین همبازیان خود شدند.
* پرویز مظلومی دقایقی با علیرضا رمضانی به گفت‌وگو پرداخت و با او در مورد مسائل فنی صحبت کرد.
* محور تمرین آبی‌پوشان دویدن دور زمین، کارهای ترکیبی و فوتبال در دو گروه سبز و نارنجی بود. در تمرین فوتبال فرزاد مجیدی، محمد نوازی و سیروس دین‌محمدی حضور داشتند.
* ۵۰ هواداری که تمرین حضور داشتند در خصوص حضور بازیکن کرواسی مدنظر استقلال و گل‌هایی که برای تیمش در لیگ اروپا به ثمر رسانده بود به اظهارنظر می‌پرداختند.
* چشمی به دلیل فرا رسیدن تولدش بین بازیکنان شیرینی پخش کرد.
* مجید صالح و مهدی رحمتی دقایقی با یکدیگر به صورت خصوصی صحبت کردند.
* با تصمیم کادر فنی تمرینات استقلال از یک‌شنبه هفته آینده پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. همچنین تمرین فردای آبی‌پوشان تعطیل است.
انتهای پیام/

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *