خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / امشب مراسم بهترین های لیگ برتر چهاردهم برگزار می شود/ ظریف هم دعوت است

امشب مراسم بهترین های لیگ برتر چهاردهم برگزار می شود/ ظریف هم دعوت است

امشب مراسم بهترین های لیگ برتر چهاردهم برگزار می شود/ ظریف هم دعوت است

امشب و از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه شب مراسم اعلام بهترین های لیگ برتر چهاردهم در برج میلاد برگزار می شود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، مراسمی که از دو ماه پیش سازمان لیگ برای آن برنامه ریزی خاصی کرده بود و از همه اهالی رسانه و کارشناسان فوتبال برای انتخاب بهترین های فوتبال ایران در لیگ برتر نظرسنجی کرده بود.

امشب قرار است مراسم بهترین ها برگزار شود و همه بازیکنانی که کاندیدای بهترین شدن هستند هم حضور دارند. همچنین از پیشکسوتان فوتبال ایران هم دعوت شده تا به همراه مدیران فوتبال در این مراسم حضور پیدا کنند. اما جدا  از همه میهمانان مراسم، امشب قرار است میهمانان ویژه ای به برج میلاد بیایند.

همانوطور که روز پنجشنبه خبر دادیم دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه که این روزها بین فوتبالی ها به بهترین مدافع هم مشهور شده امشب در برج میلاد حاضر می شود. سازمان لیگ، برای هرچه پرشورتر برگزار شدن این مراسم از دکتر محمدجواد ظریف، دعوت یه عمل آورده تا به عنوان میمهمان ویژه در این مراسم حضور یابد.

همانطور که گفتیم پس از توافق ایران و کشورهای ۱+۵ عده زیادی از اهالی فوتبال، دکتر ظریف را بهترین مدافع ایران خوانده بودند.علاوه بر وزیر امور خارجه حسین فریدون، مشاور و برادر رئیس جمهور و اسحاق جهانگیری ، معاون اول حسن روحانی هم از مدعوین هستند.

قرار است مراسم به صورت زنده از شبکه سه پخش شود و البته اسپانسرهای زیادی هم برای این مراسم گرفته شده است. هفته گذشته سازمان لیگ در کنفرانسی مطبوعاتی که مهدی تاج و امیرعابدینی در آن حضور داشتند اعلام کردند که چک های اسپانسر برای سال اول داده شده و به این ترتیب سازمان لیگ حسابی پولدار شده است. حجت الله بهمنی مدیرروابط عمومی سازمان لیگ در گفت و گویی با سایت نود گفت که قرار است سازمان لیگ برای روز خبرنگار ضیافت شام ویژه ای برای خبرنگاران برگزار کند و از فعالان رسانه ای عرصه فوتبال کشور تقدیر به عمل بیاورد. در هر حال اگر حال سازمان لیگ خوب باشد، حال لیگ برتر فوتبال ایران هم خوب است و همین مایه خوشحالی خواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *