خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / یحیی گل‌محمدی: شرایط ذوب‌آهن مانند سال پیش است/ امیدوارم لیگ پرباری داشته باشیم

یحیی گل‌محمدی: شرایط ذوب‌آهن مانند سال پیش است/ امیدوارم لیگ پرباری داشته باشیم

یحیی گل‌محمدی: شرایط ذوب‌آهن مانند سال پیش است/ امیدوارم لیگ پرباری داشته باشیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه تغییر محسوسی در این تیم ایجاد نشده، گفت: شرایط ذوب‌آهن مانند سال گذشته بوده و این تیم بدنبال موفقیت در لیگ امسال است.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی در حاشیه جشن برترین‌های لیگ چهاردهم، با اظهار رضایت از وضعیت از تیم ذوب‌آهن اصفهان، ضمن بیان مطلب فوق افزود: شرایط ذوب‌آهن در حال حاضر بسیار خوب است و ما تمرینات بسیار خوبی را انجام داده‌ایم.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به اینکه تغییرات زیادی در تیم بوجود نیامده و استخوان بندی تیم ما همان شرایط سال گذشته را دارد، می‌توانیم امیدوار باشیم تا بازی‌های خوبی از خود ارائه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان افزود: ما به این امید پا به مسابقات می گذاریم که بتوانیم با ارائه بازی‌های خوب یکی از امیدهای قهرمانی لیگ امسال باشیم.

گل‌محمدی در پایان گفت: از اینکه چنین مراسمی برگزار می‌شود، بسیار خوشحالم و امیدوارم کسانی که مستحق هستند، به عنوان برترین‌ها انتخاب شوند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *