خانه / اخبار سایر ورزش ها / قهرمانی وتل و نتیجه کابو‌س‌وار همیلتون در رقابت‌های فرمول یک مجارستان

قهرمانی وتل و نتیجه کابو‌س‌وار همیلتون در رقابت‌های فرمول یک مجارستان

تیفوسی:

 

قهرمانی وتل و نتیجه کابو‌س‌وار همیلتون در رقابت‌های

سپاستین وتل قهرمانی رقابت فرمول یک بوداپست شد.
به گزارش ایسنا، مرحله دهم رقابت‌های فرمول یک جهان عصر امروز (یکشنبه) با قهرمانی سباستین وتل و نتیجه ناامید کننده لوییس همیلتون به پایان رسید.
در این مسابقه که در پیست “بونگاروینگ” شهر بوداپست مجارستان برگزار شد، در نهایت سباستین وتل راننده آلمانی تیم فراری با زمان یک ساعت و 46 دقیقه و 9 ثانیه و 985 هزارم ثانیه به مقام قهرمانی رسید و پس از او دنیل کایات از تیم ردبول با اختلاف 15 ثانیه و 748 هزارم ثانیه نسبت به نفر نخست در جایگاه دوم ایستاد و دنیل ریکاردو دیگر راننده تیم ردبول نیز با اختلاف 25 ثانیه و 84 هزارم ثانیه نسبت به نفر نخست در جایگاه سوم قرار گرفت.
لوییس همیلتون راننده تیم مرسدس که عنوان قهرمان مرحله قبل قهرمانی فصل قبل را یدک می‌کشد در این مسابقه نتیجه بدی گرفت و با 52 ثانیه و 25 هزارم ثانیه نسبت به نفر نخست در جایگاه ششم ایستاد. نیکو رزبرگ دیگر راننده تیم مرسدس با اختلاف 58 ثانیه و 876 هزارم ثانیه‌ای نسبت به نفر نخست در جایگاه هشتم قرار گرفت. بدین ترتیب یکی از بدترین نتایج تیم مرسدس در طول سالهای اخیر در مسابقه فرمول یک مجارستان رقم خورد.
در رده‌بندی کلی رقابت‌های فرمول یک قهرمانی جهان، لوییس همیلتون با 202 امتیاز در صدر جدول ماند، نیکو رزبرگ با 181 در رده دوم ایستاده و سپاستین وتل با 160 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.
در رده‌بندی تیمی نیز مرسدس در جایگاه اول قرار دارد، فراری جایگاه دوم را به خود اختصاص داده و ویلیامز در رده ایستاده است.

انتهای پیام

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *