پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7125 4 مرداد 1394 ساعت [ 23:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حدادی‌فر: بهترین جایزه دوران فوتبالم را دریافت کردم

بهترین بازیکن چهاردهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور برای رسیدن فرصت به بازیکنان جوان از تیم ملی کناره‌گیری کرده است.

حدادی‌فر: بهترین جایزه دوران فوتبالم را دریافت کردم

قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل گذشته فوتبال ایران و مسائل مختلف دیگر به اظهار نظر پرداخت که مشروح آن در زیر می‌آید:

تسنیم: فکر می‌کردی بهترین بازیکن فصل شوی؟

قبل از اینکه به اردوی ترکیه برویم، تماس گرفتند و مرا دعوت کردند. به من گفتند جزو گزینه‌های بهترین بازیکن هستم که همین مسئله هم برای من جای خوشحالی داشت. فکر نمی‌کردم بهترین بازیکن فصل شوم و بابت این اتفاق خیلی خوشحالم. باعث افتخارم بود که چنین جایزه‌ای را گرفتم.

تسنیم: در مورد آندرانیک تیموریان و مهدی طارمی چه صحبتی داری؟

آنها هم می‌توانستند این جایزه را بگیرند. آندو که همیشه جزو بهترین‌های لیگ و تیم ملی است و طارمی هم فصل خوبی را با پرسپولیس پشت سر گذاشت. به هر حال نظر کارشناسان این بود که چه‌کسی را انتخاب کنند. ما سال سختی را در ذوب‌آهن پشت سر گذاشتیم، اما یک نیم‌فصل رؤیایی داشتیم و خوشحالم که به این جایزه رسیدم. این بهترین جایزه دوران حضورم در فوتبال بوده است.

تسنیم: گل‌محمدی در سالن به تو چه‌چیزی گفت؟

او اولین نفری بود که به من تبریک گفت و خیلی خوشحال بود که بهترین بازیکن فصل از ذوب‌آهن انتخاب شد. باید از آنهایی هم که به‌شکل‌های مختلف به من تبریک گفتند تشکر کنم. این جایزه را هم مدیون تلاش همبازی‌هایم هستم و آن را به تمام بازیکنان ذوب‌آهن تقدیم می‌کنم. باید از کادر فنی، بازیکنان، مسئولان و کارگران کارخانه ذوب‌آهن هم تشکر کنم که آسایش ما به‌خاطر زحمات این کارگران است.

تسنیم: در مورد تیم ملی چه صحبتی داری، آیا تصمیم به خداحافظی گرفته‌ای؟

من روزی که تصمیم به کناره‌گیری گرفتم، با کی‌روش حرف زدم. من از تیم ملی رفتم تا جوان‌ها فرصت بیشتری برای بازی پیدا کنند و کی‌روش هم تصمیم گرفته که جوانگرایی کند. آن زمان سرمربی تیم ملی به من گفت که فصل سنگینی را پشت سر گذاشتم و بهتر است فعلاً استراحت کنم تا بعداً در این خصوص صحبت کنیم. حالا هم منتظرم کی‌روش برگردد تا در این مورد صحبت کنیم. هر تصمیمی او بگیرد می‌پذیرم.

تسنیم: اما در مورد خداحافظی تو شایعات زیادی مطرح شد، از جمله اینکه در تیم ملی رفتار خوبی با تو صورت نگرفت، این موضوع درست است؟

این شایعات مرا ناراحت کرد. من مشکلی در تیم ملی نداشتم و در این پنج سال هم با افتخار در تیم ملی بودم. با اینکه کم بازی کردم، اما همیشه به تصمیم کادر فنی احترام گزاردم. تیم ملی جای گلایه کردن نیست و همه باید این را بدانند. من فقط به این دلیل رفتم که جوان‌ترها فرصت بیشتری برای بازی داشته باشند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت