خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / طاهری در گفتگو با مهر: اومانا بازیکن پرسپولیس است/ بهترین‌ها را جذب کردیم!

طاهری در گفتگو با مهر: اومانا بازیکن پرسپولیس است/ بهترین‌ها را جذب کردیم!

طاهری در گفتگو با مهر: اومانا بازیکن پرسپولیس است/ بهترین‌ها را جذب کردیم!

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه با سرمربی این باشگاه هماهنگ است، گفت: «مایکل اومانا» بازیکن پرسپولیس است و در تیم می‌ماند.

علی اکبر طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره جلساتش با «مایکل اومانا» مدافع کاستاریکایی پرسپولیس و وضعیت این بازیکن، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: اومانا بازیکن پرسپولیس است. اگر او تا الان در تمرین شرکت نکرده، به این خاطر بوده که کار داشته است! ان شاءالله او به زودی به تمرینات اضافه می‌شود.

وی با اشاره به جذب بازیکنان جدید هم یادآور شد: هر بازیکنی در لیست برانکو بوده است را جذب کرده‌ایم. ما با سرمربی در تعامل هستیم و بهترین‌ها را برای باشگاه انتخاب کردیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین درباره اینکه باشگاه نتوانسته بازیکنان اصلی موردنظر برانکو ایوانکوویچ را جذب کند، تصریح کرد: اصلا چنین چیزی نیست. شما از کدام بازیکنانی حرف می‌زنید که برانکو خواسته و ما نتوانسته‌ایم جذب کنیم. ما کاملا با برانکو هماهنگ و در تعامل هستیم و مشکلی بابت جذب بازیکنان وجود نداشت.

طاهری درباره انتخاب مهدی طارمی به عنوان بهترین مهاجم لیگ هم به صورت کوتاه گفت: این انتخاب باعث افتخار و خوشحالی ماست.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *