خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / گزارش تمرین امروز پرسپولیس؛ طارمی دروازه‌بان شد و گل چیپ خورد/ غیبت ادامه‌دار اومانیا

گزارش تمرین امروز پرسپولیس؛ طارمی دروازه‌بان شد و گل چیپ خورد/ غیبت ادامه‌دار اومانیا

تیفوسی:

گزارش تمرین امروز پرسپولیس؛


طارمی دروازه‌بان شد و گل چیپ خورد/ غیبت ادامه‌دار اومانیا

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پیگیری شد که مهدی طارمی در بخشی از تمرین درون دروازه ایستاده و دروازه‌ان این تیم گل چیپ دریافت کرد. به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر امروز دوشنبه تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که مربی دروازه‌بان‌های این تیم تمرینات ویژه‌ای را برای شاگردانش در نظر گرفته بود.
حاشیه‌های این تمرین را در زیر می‌خوانید:
* بازیکنان ساعت ۱۸ برای انجام تمرین به زمین آمدند و پس از صحبت‌های برانکو ایوانکویچ، به انجام تمرینات بدنسازی در گوشه‌‌‌ای از زمین مشغول بودند.
* به غیر از مایکل اومانا هر ۲۳ بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در این تمرین حضور یافتند.
* سوشا مکانی در اوایل تمرین به دلیل مصدومیتی که داشت، ابتدا به صورت اختصاصی دقایقی به دویدن دور زمین مشغول شد و سپس به سایر همراه سایر اعضای تیم به انجام حرکات بدنسازی پرداخت. مکانی در اواسط تمرین به داخل رختکن رفت تا وزنه بزند. مکانی در اواخر تمرین درفشی‌فر را ترک کرد.
*مرتضی قدیمی‌پور و ایمان صادقی از ابتدا تمرینات اختصاصی‌شان را زیر نظر ایگور پانادیچ پیگیری کردند. پانادیچ امروز تمرینات ویژه‌ای برای این دو دروازه‌بان در نظر گرفت و تاکید داشت که آن‌ها در یک ضرب توپ‌ها را دریافت کنند. پانادیچ در چند صحنه دروازه‌بان‌ها را نیز جریمه کرد.
* حدود ۶۰ هوادار تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس را از نزدیک تماشا کردند.
* کریم باقری برای دقایقی با مهدی طارمی به پاسکاری کوتاه پرداخت و نحوه صحیح پاسکاری را به این مهاجم یاد آور شد.
* بازیکنان در مرحله بعد به پاسکاری‌های کوتاه و تحت فشار مشغول شدند که کادر فنی به پاسکاری‌های تک ضرب تاکید داشت.
* پاسکاری‌های کوتاه و بلند و شوتزنی به دروازه از فواصل دور دیگر برنامه کادر فنی برای این جلسه تمرینی بود که باقری و پانادیچ نظارت ویژه‌ای بر این برنامه از تمرین داشتند.
* در صحنه‌ای از تمرین مهدی طارمی درون دروازه قرار گرفت و به بازیکنان اعلام کرد تا به او ضربه بزنند. طارمی عکس‌العمل‌های خوبی هم از خود به نمایش می‌گذاشت و شیرجه‌های بلندی می‌زد. البته نکته جالب این بود که مرتضی قدیمی‌پور دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با ضربه چیپ دروازه‌ طارمی را باز کرد.
* سرخپوشان سپس به فوتبال درون تیمی در دو گروه مشغول شدند. برانکو در این تمرین تاکید داشت تا بازیکنان با پاسکاری‌های کوتاه و سریع تاکید ویژه‌ای داشت.
* بخش پایانی تمرین به ارسال از جناحین و استفاده از فضاهای پشت مدافعان بود که سرمربی پرسپولیس بارها این تمرین را قطع و به بازیکنان نکات مدنظرش را گوشزد کرد.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *