خانه / اخبار فوتبال ایران / تورنمنت نروژ کاپ – ۲۰۱۵؛ تیم‌های آکادمی کیا برابر حریفان خود پیروز شدند/ کشف استعدادی جدید
تیم‌های اول و دوم آکادمی کیا، دیدارهای خود در تورنمنت نروژ کاپ مقابل حریفان خود به پیروزی دست یافتند.تیم فوتبال آکادمی کیا

تورنمنت نروژ کاپ – ۲۰۱۵؛ تیم‌های آکادمی کیا برابر حریفان خود پیروز شدند/ کشف استعدادی جدید

تورنمنت نروژ کاپ – ۲۰۱۵؛ تیم‌های آکادمی کیا برابر حریفان خود پیروز شدند/ کشف استعدادی جدید

تیم‌های اول و دوم آکادمی کیا، دیدارهای خود در تورنمنت نروژ کاپ مقابل حریفان خود به پیروزی دست یافتند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم دوم آکادمی کیا عصر امروز یکشنبه و در دومین روز تورنمنت نروژ کاپ – ۲۰۱۵ که در رده زیر ۱۱ سال برگزار شد، با نتیجه ۱۵ بر یک مقابل تیمی از نروژ به پیروزی دست یافت.

http://media.mehrnews.com/d/2015/07/27/3/1776377.jpg?ts=1437985184894

در این تورنمنت که با حضور ۵۲ کشور، ۱۶۳۹ تیم و ۳۲ هزار شرکت کننده برگزار می‌شود، تیم اول کیا هم عصر امروز در سومین بازی خود که در رده زیر ۱۳ سال برگزار شد، شکست یک بر صفر را با پیروزی ۵ بر یک عوض کرد. میثم رضایی در این بازی با به ثمر رساندن ۵ گل، بهترین بازیکن تیم آکادمی کیا لقب گرفت.

این تیم روز گذشته هم برابر دو تیم دیگر از کشور میزبان رقابتها، با نتایج ۱۶ بر یک و ۱۵ بر صفر به پیروزی رسیده بود. در رده زیر 11 سال این مسابقات بحث قهرمانی وجود ندارد و تیم‌ها تنها برای کسب تجربه برابر همدیگر به میدان می‌روند اما در رده زیر 13 سال، تیم‌ها با انگیزه رسیدن به عنوان قهرمانی برابر همدیگر به میدان می‌روند.

تیم فوتبال آکادمی کیا

البته آکادمی کیا با دو تا تیم در رده زیر ۱۱ سال شرکت کرده که به دلیل سطح بالای تیم اول و همچنین دوره‌ای بودن مسابقات در این رده، با تقاضای مسئولان تیم ایران و موافقت برگزار کنندگان مسابقات، این تیم صبح امروز دوشنبه از جدول مسابقات زیر ۱۱ خارج شده و در رده زیر ۱۳ سال که دو رده بالاتر است، به میدان رفت.

تا پایان این دیدارها یادگار رستمی، امیرحسین ریوندی و میثم رضایی با هشت گل زده بهترین گلزنان ایران در این تورنمنت هستند. همچنین میثم رضایی پدیده جدید تیم کیاست، بازیکنی که در پست هافبک به میدان می‌رود، کاپیتان تیم منطقه سه تهران بوده و امسال به همراه تیمش قهرمان استان تهران هم شدند. از همین تیم منطقه سه، امیرحسین ریوندی و ارشیا مهدوی‌کیا که امروز در نخستین بازی‌اش چهار گل زد و برادرزاده مهدی مهدوی‌کیا بوده، در آکادمی کیا عضویت دارند.

تیم و بازیکنان آکادمی کیا مانند تورنمنت اتریش مورد توجه تماشاگران و خبرنگاران نروژی قرار گرفته‌اند، ساعت 30 دقیقه بامداد سه‌شنبه یک دیدار دیگر را در این رقابتها برگزار می‌کنند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *