سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بنیتز: وقتی راحت حمله می‌کنیم یعنی دفاع خوبی داریم

بنیتز: وقتی راحت حمله می‌کنیم یعنی دفاع خوبی داریم

بنیتز: وقتی راحت حمله می‌کنیم یعنی دفاع خوبی داریم

تیفوسی به گزارش بانک ورزش – مربی اسپانیایی پس از بازی رئال مادرید و اینتر میلان و برد سه گله تیمش گفت: بازیکنان ما در هر دو نیمه خیلی خوب بودند. بازیکنان زیادی تعویض شدند و آنهایی که در ترکیب ماندند خسته بودند اما روند خوبی را داشتیم. خوب بازی کردیم ، گل زدیم و گل نخوردیم. کار دفاعی و کار گلزنی آرام آرام درون زمین اثرش مشهود می شود.
بنیتز در خصوص عملکرد خط دفاعی تیمش گفت: این طور نیست که بیشترین دغدغه ام در این پست باشد. مشخص است که تیم بهتر شده ؛ چرا که خیلی خوب حمله می کنیم. به حریفان موقعیت نمی دهیم و گل می زنیم و این مایه خرسندی است.
سرمربی رئال در خصوص خسه گفت: مصدومیت را پشت سر گذاشته است. وقتی ثبات داشته باشد می تواند از نظر بدنی بهتر شود. بازیکن باکیفیتی است و بهتر شده است. او نشان داده انگیزه دارد و این مهم است. تغییر پست بازیکنان ما را قدرتمندتر می کند. به چنین رفتارهایی نیاز داریم.
او در پایان در خصوص مصدومان رئال و اینکه چه زمانی شرایط بازی پیدا می کنند، گفت: نیازی به ریسک نبود. مودریچ ، ایارا و بنزما شرایط خوبی دارند. ببینیم تا بازی با میلان چه می شود.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *