پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7220 6 مرداد 1394 ساعت [ 22:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین استقلال؛ تمرین اختصاصی چهار بازیکن و حضور زودهنگام رحمتی و طالب‌لو

تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که چهار بازیکن این تیم به خاطر آسیب دیدگی جدا از سایرین دویدند و مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو زودتر از سایرین به محل تمرین آمدند

تیفوسی:

 

گزارش تمرین استقلال؛


تمرین اختصاصی چهار بازیکن و حضور زودهنگام رحمتی و طالب‌لو

تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که چهار بازیکن این تیم به خاطر آسیب دیدگی جدا از سایرین دویدند و مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو زودتر از سایرین به محل تمرین آمدند. به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر روز سه شنبه استقلال از ساعت ۱۸:۳۰ در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی و بدون حضور تماشاگران برگزار شد. در این تمرین خسرو حیدری، میلاد شیخ فخرالدینی، میثم مجیدی و ریوالدو بازیکنانی بودند که با دستور کادر پزشکی فقط دور زمین دویدند.
در ابتدای تمرین مظلومی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و سپس آبی پوشان زیر نظر کادر فنی، تمرینات تاکتیکی خود را برای دیدار مقابل سیاه جامگان انجام دادند.
وحید طالب لو و مهدی رحمتی دو دروازه بان استقلال ۴۵ دقیقه زودتر از سایر بازیکنان در زمین شماره ۲ حاضر شده و تمرینات ویژه ای را انجام دادند تا برای دیدار مقابل سیاه جامگان از آمادگی لازم برخوردار باشند.
همچنین جاسم کرار با فرزندش در تمرین حضور پیدا کرد و پسر و پدر پا به پای هم در کنار دیگر بازیکنان تمرین کردند.
آخرین تمرین استقلال قبل از اعزام این تیم به مشهد مقدس، فردا ساعت ۱۱ صبح در زمین شماره ۲ آزادی برگزار خواهد شد و سپس اعضای تیم به فرودگاه مهرآباد خواهند رفت.
تیم فوتبال استقلال تهران عصر روز پنجشنبه و از ساعت۱۸:۳۰ در ورزشگاه ثامن مشهد از هفته اول لیگ پانزدهم به مصاف سیاه جامگان خواهند رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت