خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / خیانت راموس به منچستریونایتد!
یکی از مسئولان باشگاه منچستریونایتد اعتقاد دارد که مدافع کهکشانی‌ها با رفتار غیرحرفه‌ای خود به این تیم انگلیسی خیانت کرده است.سرخیو راموس

خیانت راموس به منچستریونایتد!

خیانت راموس به منچستریونایتد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیش از اینکه فصل نقل‌وانتقالات تابستانی 2015 به‌صورت رسمی آغاز شود بحث پیوستن سرخیو راموس به منچستریونایتد مطرح بود و جذب مدافع ناراضی سفیدپوشان مادریدی یکی از اولویت‌های اصلی شیاطین سرخ در این تابستان به نظر می‌رسید. حالا اما با توجه به شرایط فعلی به نظر می‌رسد مدافع 28 ساله کهکشانی‌ها در سانتیاگوبرنابئو ماندنی است، بازیکنی که پس از جدایی ایکر کاسیاس از رئال مادرید کاپیتان اول این تیم می‌شود.

سرخیو راموس

براساس اعلام نشریه «دیلی استار» انگلیس منچستریونایتد که بر این باور بود سرخیو راموس تمایل به پیوستن به شیاطین سرخ دارد، پیشنهادی 28 میلیون پوندی را به رئال مادرید برای جذب راموس داد که این پیشنهاد رد شد. شیاطین سرخ در ادامه حتی به فکر افزایش رقم پیشنهادی خود به رئال بودند که خبر رسید راموس مذاکرات بر سر تمدید قراردادش را با سران باشگاه رئال مادرید آغاز کرده است.

یکی از مسئولان باشگاه منچستریونایتد که نامش فاش نشده است در این ارتباط به نشریه «دیلی استار» گفت: باشگاه منچستریونایتد بر این باور بود که راموس قصد پیوستن به این تیم و جدایی از رئال مادرید را دارد. سرخیو حتی احساساتش را علنی کرد تا به این انتقال سرعت ببخشد، اما حالا این‌طور به نظر می‌رسد که او در این مدت با ما بازی کرده است.

وی افزود: در نهایت هم مشخص شد که راموس همه این کارها را کرد تا باشگاه رئال مادرید پیشنهاد تمدید قراردادی جدیدی را به او بدهد و این‌طور به نظر می‌رسد که چنین اتفاقی در حال رخ دادن است. این هم رفتاری نیست که ما از بازیکنی در جایگاه راموس، انتظار داشته باشیم. این درست مثل این است که سرخیو به منچستریونایتد خیانت کرده است.

فن‌خال حالا به دنبال گزینه دیگری برای خط دفاعی‌اش است و به جای سرخیو راموس قصد به خدمت گرفتن نیکولاس اوتامندی آرژانتینی از والنسیا را دارد. در سویی دیگر رئال مادرید هم خود را آماده پیشنهاد 35 میلیون پوندی به منچستریونایتد برای جذب داوید دخه‌آ می‌کند که یک سال دیگر با یونایتد قرارداد دارد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *