خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / اقدام به خودسوزی مقابل باشگاه استقلال! افشارزاده: فردی که مقابل باشگاه استقلال خودسوزی کرد، تحریک شده بود

اقدام به خودسوزی مقابل باشگاه استقلال! افشارزاده: فردی که مقابل باشگاه استقلال خودسوزی کرد، تحریک شده بود

اقدام به خودسوزی مقابل باشگاه استقلال! افشارزاده: فردی که مقابل باشگاه استقلال خودسوزی کرد، تحریک شده بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امروز (چهارشنبه) شماری از کارمندان باشگاه استقلال به دلیل پرداخت نشدن حقوق‌های معوقه خود مقابل باشگاه استقلال تجمع کردند و خواستار پرداخت مطالبات خود شدند.

یکی از افراد معترض که خیلی ناراحت بود روی خود بنزین ریخت و اقدام به خودسوزی کرد که با وساطت افرادی که در باشگاه حضور داشتند، این مسئله ختم به خیر شد.

افشارزاده: فردی که مقابل باشگاه استقلال خودسوزی کرد، تحریک شده بود

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اقدام یکی از کارمندان کمپ استقلال به خودسوزی مقابل باشگاه استقلال اظهار داشت: به دلیل نبود اسپانسر نتوانسته بودیم حقوق کارمندان را پرداخت کنیم اما وضعیت اسپانسر مشخص شده و تا روز دوشنبه یا سه‌شنبه هفته آینده مطالبات آنها پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اقدام فرد مورد نظر برای خودسوزی گفت: در این مدت تلاش کرده بودیم وضعیت بازیکنان را مشخص کنیم تا بتوانیم با آرامش وارد مسابقات شویم. این فرد که از کارمندان کمپ است، از سوی برخی‌ تحریک شده بود و به اعتقاد من این رفتارها در آستانه نخستین دیدار استقلال در لیگ برتر مشکوک است.

انتهای پیام/

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *