خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / فرکی: ۸۰ درصد بازیکنان مدنظر سپاهان در فصل نقل و انتقالات خریداری شد

فرکی: ۸۰ درصد بازیکنان مدنظر سپاهان در فصل نقل و انتقالات خریداری شد

فرکی: ۸۰ درصد بازیکنان مدنظر سپاهان در فصل نقل و انتقالات خریداری شد

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حسین فرکی دقایقی پیش در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: برخی بازیکنانی که در ترکیب فصل گذشته بودند، از جمع ما خارج شدند و به‌جز سوکای، ما علاقه‌مند به حضور سایر بازیکنان در تیم بودیم.

وی افزود: با توجه به شرایط، برخی از بازیکنان فصل گذشته از تیم جدا شدند اما در بازیکنان ورودی، 80 درصد کسانی که مدنظر بنده بودند، جذب شدند. در عین حال در خط هافبک چند گزینه داشتیم که هیچ‌کدام از باشگاه‌های مدنظر رضایت‌نامه بازیکنان را ندادند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه آیا اتفاقات اخیر مدیریتی در این باشگاه تاثیری بر عملکرد بازیکنان دارد یا خیر، گفت: این اتفاقات در حوزه اختیارات من نبوده اما می‌تواند ذهنیت‌ها را به سمت حواشی در تیم ببرد ولی ویژگی بزرگ سپاهان این است که این مسائل نمی‌تواند در ساختار اصلی تیم تاثیر بگذارد.

وی بیان کرد: اگر این مسئله برای بازیکنان رخ می‌داد من می‌توانستم اظهار نظر کنم و امیدوارم این مسئله تاثیری در تیم نداشته باشد.

فرکی درباره اینکه در بازی فردا چه کسی سنگربان سپاهان است تصریح کرد: اینکه چه کسی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد را عملکرد بازیکنان مشخص می‌کند و به نظر من هر 3 سنگربان ما در سطح خوبی قرار دارند و در واقع بازی فردا همه چیز مشخص خواهد شد.

وی درباره اینکه در 4 هفته ابتدایی لیگ میزبان هستند، خاطرنشان کرد: این شرایط می‌تواند هم به ضرر و هم به نفع تیم باشد و اگر از شرایط میزبانی به خوبی استفاده کنیم می‌توانیم امتیاز کامل از 4 بازی کسب کنیم اما قطعا این مسئله در دور برگشت شرایط ما را سخت خواهد کرد اما در هر صورت عملکرد ما بستگی به چگونگی بازی ما دارد.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *