پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7295 8 مرداد 1394 ساعت [ 10:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاریسن ژرمن با شکست یونایتد قهرمان اینترنشنال چمپیونزکاپ شد

پاریسن ژرمن مقابل منچستریونایتد ۲-۰ پیروز شد.

پاریسن ژرمن با شکست یونایتد قهرمان اینترنشنال چمپیونزکاپ شد

پاریسن ژرمن مقابل منچستریونایتد ۲-۰ پیروز شد.

به گزارش وبسایت نود، پاریسن ژرمن در دیداری دوستانه مقابل منچستریونایتد در چارچوب اینترنشنال چمپیونزکاپ به برتری ۲-۰ رسید و موفق شد قهرمان این تورنمنت در منطقه آمریکا شود.

منچستریونایتد و پاریسن ژرمن در آخرین بازی دوستانه خود در تور آمریکا، در ورزشگاه سولجر فیلد شیکاگو به مصاف هم رفتند.

تیم فن خال نسبت به بازی قبل برابر بارسلونا، با یک تغییر وارد زمین شده بود و شوان اشتایگر جای اشنایدرلین را در زمین گرفته بود، پی اس جی نیز با ترکیبی کامل از ستارگان خود در زمین حاضر شده بود. این در حالی بود که این مسابقه به نوعی تحت تاثیر انتقال محتمل دی ماریا به پاریس قرار گرفته بود.

پی ای جی در روزی که شیاطین سرخ نمایشی ضعیف خصوصاً در نیمه اول در خط دفاعی داشتند، موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند، اما در سمت مقابل منچستریونایتد در خط حمله، با فقدات خلاقیت، در امر موقعیت سازی با مشکل مواجه شده بود.

پاریسی ها بعد از دست دادن یکی دو موقعیت خوب، بالاخره در دقیقه ۲۵ توسط ماتوئیدی به گل رسیدند، و بازی ۱-۰ شد، اما فشار پاریسی ها بعد از این گل ادامه داشت و نه دقیقه بعد، بار دیگر زلاتان گلزنی کرد، مهاجم سوئدی در دقیقه ۳۴ اختلاف را دو برابر کرد.روی هر دو گل نمایش ضعیف خط دفاع منچستریونایتد، واضح بود.

در بین دو نیمه و در جریان نیمه دوم، هر دو تیم دست به تعویض هایی زدند، البته تغییرات پاریسن ژرمن بیشتر بود و بازیکنان ستاره ای همچون کاوانی و لوئیز وارد زمین شدند و در سمت مقابل منچستریونایتد بیشتر به جوانان خود فرصت بازی داد.

در نیمه دوم، مسابقه همچون نیمه اول ، با موقعیت های زیادی روبرو نشد و یاران فن خال برای جبران گل های خورده نتوانستند موقعیت های زیادی را خلق کنند.

در نهایت پاریسن ژرمن با این برد، قهرمان تورنمنت اینترنشنال چمپیونزکاپ منطقه آمریکا شد، پاریسی ها از چهار بازی خود ۱۰ امتیاز کسب کردند و در جدول ۱۰ تیمی مسابقات، به رتبه اول رسیدند.

منچستریونایتد نیز در رده سوم قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت