کد خبر : 73116 24 بهمن 1396 ساعت [ 5:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تریلر جدید عنوان Star Citizen مبارزات و متوازن سازی سلاح‌ها را نمایش می دهد

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها استودیوی Cloud Imperium Games، سازنده عنوان Star Citizen، به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که این تریلر بر روی سیستم مبارزات و همچنین متوازن سازی سلاح‌های بازی تمرکز خواهد داشت. تا به […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

تریلر جدید عنوان Star Citizen مبارزات و متوازن سازی سلاح‌ها را نمایش می دهد

استودیوی Cloud Imperium Games، سازنده عنوان Star Citizen، به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که این تریلر بر روی سیستم مبارزات و همچنین متوازن سازی سلاح‌های بازی تمرکز خواهد داشت.

تا به این لحظه میزان کمک‌های مالی عنوان Star Citizen از مرز ۱۷۸ میلیون دلار عبور کرده و به طور دقیق‌تر تاکنون میزان آن به مبلغ  ۱۷۸,۱۹۴,۴۶۰ دلار رسیده است. هنگامی که کمپین جمع آوری کمک‌های مالی برای ساخت عنوان Star Citizen آغاز شد، کمتر کسی گمان می کرد که چنین مبلغ سرسام آوری برای ساخت یک عنوان انحصاری رایانه‌های شخصی جمع آوری شود.

حال به تازگی استودیوی Cloud Imperium Games تریلر جدیدی از از عنوان Star Citizen منتشر شده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به متوازن سازی سلاح‌ها و با مبارزات بازی در سفینه‌های فضایی بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Star Citizen به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر می شود اما هنوز تاریخ عرضه آن مشخص نیست.

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت