خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / استقلال گام اول را محکم برداشت/ پیروزی آبی‌ها برابر سیاه‌جامگان

استقلال گام اول را محکم برداشت/ پیروزی آبی‌ها برابر سیاه‌جامگان

تیفوسی:

هفته اول پانزدهمین لیگ برتر؛

استقلال گام اول را محکم برداشت/ پیروزی آبی‌ها برابر سیاه‌جامگان

تیم فوتبال استقلال نخستین دیدار خود در پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را با پیروزی برابر سیاه جامگان مشهد به پایان برد تا پرویز مظلومی نخستین پیروزی خود در این مسابقات را کسب کند. به گزارش خبرنگار مهر، پانزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور جام خلیج فارس از ساعت ۱۸ امروز پنجشنبه هشتم مرداد با دیدار تیم های سیاه جامگان مشهد و استقلال تهران در ورزشگاه ثامن مشهد آغاز شد که در پایان آبی های تهران به برتری ۲ بر یک رسیدند. رضا عنایتی(۶۳) برای سیاه جامگان و سجاد شهباززاده(۳۷ و ۷۸) برای استقلال گل زدند.
در این دیدار که با استقبال خوب تماشاگران مشهدی مواجه شد دو تیم در نیمه اول بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند که سهم استقلال از این نمایش خوب بیشتر بود و چندین موقعیت گلزنی داشت که نتوانست از آنها برای افزایش تعداد گل هایش استفاده کند.
شاگردان پرویز مظلومی در دقیقه ۳۷ توسط سجاد شهباززاده به گل برتری دست پیدا کردند. این گل روی پاس زیبای آرش برهانی از سمت راست و ضربه سر شهباززاده به ثمر رسید تا مهاجم شماره ۱۰ استقلال اولین گلزن لیگ پانزدهم لقب بگیرد.
در نیمه دوم استقلال دقایق ابتدایی را خوب شروع کرد و صاحب چند موقعیت هم شد اما نتوانست از این فرصت های خوب برای گلزنی استفاده کند. در مقابل این تیم سیاه جامگان بود که در دقیقه ۶۳ توسط رضا عنایتی به گل تساوی دست پیدا کرد.
در ادامه بازی دو تیم نمایش خوب و قابل قبولی داشتند که استقلال در ادامه روند خوبش موفق شد در دقیقه ۷۸ روی پاس بهنام برزای و ضربه دقیق سجادشهباززاده به گل برتری دست پیدا کند.
دقایق پایانی بازی در اختیار شاگردان رسول خطیبی بود اما این استقلال بود که توانست مقاومت خوبی برابر حملات میزبان داشته باشد و اولین سه امتیاز لیگ پانزدهم را کسب کند.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *