خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / خطیبی پس از اولین شکست سیاه جامگان: ناراحتم که از این بازی خوب امتیاز نگرفتیم/ نیاز به زمان داریم

خطیبی پس از اولین شکست سیاه جامگان: ناراحتم که از این بازی خوب امتیاز نگرفتیم/ نیاز به زمان داریم

تیفوسی:

خطیبی پس از اولین شکست سیاه جامگان:


ناراحتم که از این بازی خوب امتیاز نگرفتیم/ نیاز به زمان داریم

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان پس از شکست برابر استقلال گفت: تیم ما بازی خوب و زیبایی را ارائه کرد و ناراحتم که نتوانستیم از این بازی خوبمان امتیاز بگیریم. به گزارش خبرنگار مهر، رسول خطیبی پس از شکست ۲ بر یک عصر پنجشنبه تیمش برابر استقلال به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه ثامن مشهد گفت: لازم می‌دانم بابت فوتبال زیبا و تماشایی که دو تیم ارائه دادند به جامعه فوتبال تبریک بگویم. آنهایی که این مسابقه را تماشا کردند، لذت بردند چرا که موقعیت‌های زیادی روی دروازه دو تیم خلق شد و این بازی نوید این را داد که در فصل جدید لیگ خوبی را شاهد خواهیم بود.
وی افزود: از اینکه نتوانستیم با ارائه این بازی خوب امتیاز بگیریم ناراحتم. اولین بازی ما بسیار سخت بود. تیم ما تغییرات زیادی داشت و نیاز به زمان داریم تا به هماهنگی کامل دست پیدا کنیم. بازی خوبی که ارائه دادیم من را به آینده امیدوار کرد. تیم ما در نیمه دوم نمایش خوبی داشت.
سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان از عملکرد تیم داوری ابراز رضایت کرد و گفت: صالحی بهترین داور فعلی فوتبال ایران است و قضاوت او مشکلی نداشت هرچند در یک صحنه دلیر اعتقاد داشت صددرصد بر روی وی مرتکب خطای پنالتی شده‌اند. ایشان داور خوبی هستند اما هی وقت برای من خوش یمن نبوده است!

__________________

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *