پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7315 8 مرداد 1394 ساعت [ 20:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خطیبی پس از اولین شکست سیاه جامگان: ناراحتم که از این بازی خوب امتیاز نگرفتیم/ نیاز به زمان داریم

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان پس از شکست برابر استقلال گفت: تیم ما بازی خوب و زیبایی را ارائه کرد و ناراحتم که نتوانستیم از این بازی خوبمان امتیاز بگیریم

تیفوسی:

خطیبی پس از اولین شکست سیاه جامگان:


ناراحتم که از این بازی خوب امتیاز نگرفتیم/ نیاز به زمان داریم

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان پس از شکست برابر استقلال گفت: تیم ما بازی خوب و زیبایی را ارائه کرد و ناراحتم که نتوانستیم از این بازی خوبمان امتیاز بگیریم. به گزارش خبرنگار مهر، رسول خطیبی پس از شکست ۲ بر یک عصر پنجشنبه تیمش برابر استقلال به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه ثامن مشهد گفت: لازم می‌دانم بابت فوتبال زیبا و تماشایی که دو تیم ارائه دادند به جامعه فوتبال تبریک بگویم. آنهایی که این مسابقه را تماشا کردند، لذت بردند چرا که موقعیت‌های زیادی روی دروازه دو تیم خلق شد و این بازی نوید این را داد که در فصل جدید لیگ خوبی را شاهد خواهیم بود.
وی افزود: از اینکه نتوانستیم با ارائه این بازی خوب امتیاز بگیریم ناراحتم. اولین بازی ما بسیار سخت بود. تیم ما تغییرات زیادی داشت و نیاز به زمان داریم تا به هماهنگی کامل دست پیدا کنیم. بازی خوبی که ارائه دادیم من را به آینده امیدوار کرد. تیم ما در نیمه دوم نمایش خوبی داشت.
سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان از عملکرد تیم داوری ابراز رضایت کرد و گفت: صالحی بهترین داور فعلی فوتبال ایران است و قضاوت او مشکلی نداشت هرچند در یک صحنه دلیر اعتقاد داشت صددرصد بر روی وی مرتکب خطای پنالتی شده‌اند. ایشان داور خوبی هستند اما هی وقت برای من خوش یمن نبوده است!

__________________
ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت