کد خبر : 73279 24 بهمن 1396 ساعت [ 19:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین پاداش مجازی به اسکیت باز کانادایی اهدا شد

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی تد جان بلومن، ورزشکار اسکیت سرعت کانادا اولین ورزشکار تاریخ خواهد بود که پاداش کار خود در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ را با پول مجازی دریافت می‌کند. به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از RT، بلومن در مسابقات اسکیت سرعت ۵۰۰۰ متر المپیک زمستانی ۲۰۱۸ مدال نقره کسب کرد. […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

تد جان بلومن، ورزشکار اسکیت سرعت کانادا اولین ورزشکار تاریخ خواهد بود که پاداش کار خود در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ را با پول مجازی دریافت می‌کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از RT، بلومن در مسابقات اسکیت سرعت ۵۰۰۰ متر المپیک زمستانی ۲۰۱۸ مدال نقره کسب کرد. او قرارداد یک ساله ‌اسپانسرینگ با یک شبکه  اجتماعی دارد که با پول مجازی داد و ستد می‌کند. پاداش مدال نقره او در المپیک از سوی این شبکه به صورت پول مجازی به بلومن پرداخت می‌شود.

این ورزشکار ۳۱ ساله اظهار کرد: هیجان زده‌ام که اولین ورزشکاری هستم که پاداش مجازی دریافت می‌کند.  منتظر ارتباطات بیشتر با این شبکه هستم تا با هم همکاری بهتری داشته باشیم. البته من مقداری اسکناس نیز بابت موفقیتم در المپیک دریافت خواهم کرد.

در ماه ژانویه نیز یک باشگاه آماتور فوتبال در ترکیه برای اولین بار با پول مجازی یک فوتبالیست به نام عمر فاروق را استخدام کرد.  

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت