پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7328 8 مرداد 1394 ساعت [ 23:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: مقابل استقلال اهواز بهترین عملکرد را داشتیم اما از نتیجه راضی نیستم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم می‌گوید که تیمش بدون اینکه تمرینی انجام دهد بهترین عملکرد را مقابل استقلال اهواز داشته است.

دایی: مقابل استقلال اهواز بهترین عملکرد را داشتیم اما از نتیجه راضی نیستم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از قم، علی دایی پس از تساوی بدون گل صبای قم مقابل استقلال اهواز در کنفرانس خبری اظهار داشت: خیلی دوست دارم ابتدا از کسانی که باعث شدند صبا در قم بماند تشکر کنم. آقایان صادقی و موسوی، رئیس هیئت مدیره شرکت هواپیمایی زاگرس که تمام زحمات را به دوش کشید و او باعث شد صبا دوباره شکل بگیرد و در قم بازی‌هایش را ادامه دهد.

وی در ادامه افزود: با اینکه بازی اول بود و ما هم بدون تمرین بودیم، اما عملکرد بدی نداشتیم و بهتر از استقلال اهواز بودیم. در این بازی حداقل سه چهار موقعیت خوب برای گلزنی داشتیم که متأسفانه نتوانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم با تمجید از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل استقلال اهواز، خاطرنشان کرد: از بازیکنانم راضی هستم، چون پیش از آغاز فصل هیچ کاری نکرده و فقط برای این بازی تمریناتی انجام داده بودیم. مطمئنم که با این نفرات بهترین بازی‌ها را در ادامه انجام خواهیم داد. ما در نیمه اول نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و در نیمه دوم هم توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد. ما برای از بین بردن این ضعف‌مان باید بهتر از این شویم و روی ضعف‌های خود کار کنیم.

دایی در خصوص تاکتیک تیمش برای رسیدن به گل در دیدار مقابل استقلال اهواز عنوان کرد: ما سعی کردیم با تاکتیک‌های مختلف مثل سرعت دادن به بازی یا سانتر، روی دروازه استقلال اهواز حمله کنیم و واقعاً از دقیقه یک هم به دروازه این تیم فشار آوردیم، اما تیم حریف دفاع فشرده‌ای داشت و اجازه حمله را به ما نمی‌داد. با این وجود باز هم چند موقعیت تک به تک را از دست دادیم و از فرصت‌های خود استفاده نکردیم.

«باید قبول کنیم که سانترهای ما از جناحین خوب نبود»، وی با بیان این جمله ادامه داد: 60 درصد صبا نسبت به فصل گذشته تغییر پیدا کرده و ما تیم جدیدی ساخته‌ایم. باز هم با این شرایط بد کار نکردیم، اما از نتیجه بر خلاف عملکرد بازیکنانم راضی نیستم. امیدوارم هر چه سریع‌تر به آن تیمی که می‌خواستیم برسیم و بهتر از اینها باشیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم درباره تعویض‌هایش در بازی برابر استقلال اهواز خاطر نشان کرد: باید توجه کنید که ما چند بازیکن‌مان را برای بازی امروز در اختیار نداشتیم، اما باید بیشتر تمرین و کار کنیم تا بتوانیم تاکتیک‌های‌مان را در زمین پیاده کنیم. واقعاً تا آنجایی که بچه‌ها کشش داشتند تعویض نکردم اما باید این کار را انجام می‌دادم. البته باید از عملکرد هاشم بیک‌زاده و رضا حقیقی تشکر کنم که بسیار خوب بودند، اما از شما خواهش می‌کنم که اجازه بدهید تا کارمان را انجام دهیم. باید باز هم از بازیکنانم تشکر کنم که هر چه داشتند در زمین گذاشتند.

وی درباره اینکه چرا غیر از محمد قاضی، مهاجم مطرح دیگری را جذب نکرده‌‎اند، گفت: ما به غیر از قاضی یکی دو مهاجم جوان دیگر هم داریم که می‌توانند در پست مهاجم نوک بازی کنند. برای امروز اسلامی و صادقی را به علت مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم. باید قبول کنیم که ما شرایط حساس و سختی داشتیم، اما باز هم تلاش می‌کنیم تا تیم را به شرایط آرمانی برسانیم.

دایی در پایان درباره عدم حضور هواداران در اولین دیدار خانگی صبا تأکید کرد: مطمئناً در بازی‌های خانگی هواداران باید ورزشگاه را پر کنند. صبا باید از طرف مردم قم حمایت شود چون حضور هواداران باعث می‌شود روحیه ما بالا برود و حریفان بترسند. حضور 800 هوادار در ورزشگاه اصلاً خوب نیست بلکه باید 8 تا 10 هزار هوادار در هر بازی خانگی به ورزشگاه بیایند، چون شهر قم چنین پتانسیلی دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت